• Bazyl Starewicz

Beata Kozidrak ma gest! Nie uwierzycie, co chce kupić swojej córce. To będzie wyjątkowy prezent ślubny!

Beata Kozidrak kupi córce butik?

 

Beata Kozidrak przygotowała dla swojej córki zaskakujący prezent ślubny! Jak informuje "Fakt" młodsza córka piosenkarki, Agata Pietras, szykuje się do ślubu i planuje przeprowadzkę z Lublina do Warszawy. To jednak nie koniec rewolucji w życiu córki Beaty Kozidrak. Okazuje się bowiem, że Agata chciałaby otworzyć w stolicy własny butik z odzieżą... Piosenkarka postanowiła więc spełnić marzenie Agaty! 

 

Zobacz także: Były mąż Kozidrak sprzedaje ich wielką willę! Cena? Ogromna! Zobacz zdjęcia domu i jego wnętrz i oceń czy jest wart takich pieniędzy!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Prokuratura wszczęła śledztwo po śmierci brata Beaty Kozidrak! Jaka jest przyczyna śmierci Jarosława Kozidraka?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Beata Kozidrak i prezent dla córki

Informator "Faktu" twierdzi, że Beata Kozidrak postanowiła kupić córce butik w Warszawie! Agata Pietras już od kilku lat jest właścicielką marki Modlishka i prowadzi swój salon w Lublinie. Czy teraz podbije modowy rynek w Warszawie?

Beata wierzy, że jej córka ma wielki talent i jest z niej bardzo dumna. Powiedziała Agacie, żeby nie martwiła się kosztami i atrakcyjną lokalizacją, bo ona się tym zajmie. To ma być taki przedślubny prezent. Szczęście ukochanej córki jest dla niej najważniejsze - zdradza źródło "Faktu". 

Taka mama to prawdziwy skarb! :)

 

Zobacz także: STYL BEATY KOZIDRAK: HOLLYWOODZKI GLAMOUR CZY FESTIWALOWY KICZ?

 

Beata Kozidrak kupi córce butik w Warszawie? 

 

Agata Pietras, córka Beaty Kozidrak, na pokazie Agnieszki Maciejak
Fot. ONS

 

Piosenkarka przygotowała dla Agaty wyjątkowy prezent.

Beata Kozidrak
Fot. ONS

Słuchacie piosenek Beaty Kozidrak?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje