Basia Kurdej Szatan mocno imprezowała podczas urodzin M jak miłość Basia Kurdej Szatan mocno imprezowała podczas urodzin M jak miłość Basia Kurdej Szatan mocno imprezowała podczas urodzin M jak miłość Basia Kurdej-Szatan
Basia Kurdej Szatan mocno imprezowała podczas urodzin M jak miłość
Zobaczcie jej minę!
1/4
Basia Kurdej Szatan mocno imprezowała podczas urodzin M jak miłość

 

Na 18. urodzinach "M jak miłość" pojawiła się cała plejada gwiazd, które występują/występowały w wielkim hicie TVP. Najdłużej ze wszystkich bawiła się jednak Basia Kurdej Szatan, której towarzyszył mąż. Gwiazda na swoim Instagramie pokazała mnóstwo zabawnych filmików z imprezy, a na drugi dzień chyba trochę tego żałowała ;) Domyślacie się, o co chodzi?

 

Basia Kurdej Szatan jest obecnie jedną z największych gwiazd serialu, fani "eMki" na jej Instagramie mogli śledzić najciekawsze momenty z urodzinowej imprezy (przez kilka godzin jest jeszcze szansa, żeby zobaczyć wszystkie filmiki, niedługo znikną). Aktorka relacjonowała m.in. szalone tańce na parkiecie, wygłupy z mężem czy koleżankami z planu, a do wszystkiego dołączała do zabawny komentarz! 

 

Podąża do mnie Joanna Kuberska, gdyż  jest bardzo piękną kobietą... Co chcesz Joasiu? Jakoś ku*wa wszyscy zniknęli! Przeklinam... - powiedziała na InstaStories z Joanną Kuberską. 

 

Aktorka z uśmiechem, ale i udawaną złością odniosła się też do plotek na temat swojej ciąży: 

Drodzy państwo chciałam oficjalnie powiedzieć, że nie jestem w ciąży. Okazuje się, że nawet produkcja "M jak miłość" się bała. Jak się brzucha nie wciągnie, to od razu się jest w ciąży. Biedne my kobiety! - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan

 

Filmiki aktorki na chwile wymknęły się jej spod kontroli, co oczywiście skomentowała na drugi dzień! Zobaczcie, jak. Żałuje?

 

Zobacz: Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan postawiły na seksowne sukienki od Violi Piekut. Która prezentowała się lepiej?

2/4
Basia Kurdej Szatan mocno imprezowała podczas urodzin M jak miłość

 

Basia zdaje sobie z tego sprawę, że chyba pokazała za dużo:

Właśnie obejrzałam filmiki z wczoraj. Hm... Zawsze jak się upijam to wrzucam jakieś durne filmiki - powiedziała na drugi dzień, kiedy to musiała pojawić się na planie The Voice Kids, które prowadzi.

Co ciekawe, pocieszał ją sam Maciej Musiał! 

3/4
Basia Kurdej Szatan mocno imprezowała podczas urodzin M jak miłość

 

Maciej Musiał uważa, że filmiki Basi były super i nie powinna się niczym przejmować:


Musiał: Ale to jest wspaniałe właśnie. Ludzie cię poznają wtedy taką, jaka jesteś.
Kurdej: Sama się wtedy poznaję. [...] Ale, ale, co? Myśleliście, że się upiłam i nie przyjdę do pracy? Nic bardziej mylnego. Zaczęliśmy próby do półfinału Voice'a

 

Basia, my też za to Cię kochamy! Naturalność, dystans i poczucie humoru - tego może Ci pozazdrościć wiele gwiazd!

4/4
Basia Kurdej-Szatan
East News

 

Przy okazji warto dodać, że Basia tego dnia wyglądała bosko w sukni od Violi Piekut!