Najpierw Dorota Wellman, a teraz on! Bartek Jędrzejak wylądował w szpitalu!

Bartek Jędrzejak i Dorota Wellman pozują razem do zdjęcia
Fot. ONS.pl

W ubiegłym tygodniu w czasie wtorkowego wydania "Dzień Dobry TVN", Dorota Wellman nagle zasłabła i musiała zniknąć z anteny. Okazało się, że Wellman miała atak migreny, ale całe szczęście ratownicy medyczni pomogli jej i już następnego dnia dziennikarka zjawiła się w pracy. Teraz okazuje się, że kolejna osoba z ekipy "Dzień dobry TVN" miała ostatnio problemy ze zdrowiem. Chodzi o prezentera pogody, Bartka Jędrzejaka, który trafił do szpitala. Co się stało?

 

ZOBACZ: Co z Dorotą Wellman po nagłym zasłabnięciu w "Dzień Dobry TVN"? Zabrała głos! "Plotki o mojej śmierci..."

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Tych rzeczy Dorota Wellman nie zareklamuje nigdy! Dlaczego?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Bartek Jędrzejak z DDTVN wylądował w szpitalu!

Złożyło się na to zbyt szybkie tempo życia, za dużo pracy, za dużo siłowni, za mało jedzenia, stres i po prostu organizm odmówił mi posłuszeństwa. Trzy dni spędziłem pod kroplówką - powiedział w se.pl Bartek Jędrzejak. 

Całe szczęście prezenter już czuje się dobrze! W sobotę pojawił się na gali Gwiazdy Dobroczynności, podczas której odebrał statuetkę w kategorii Zdrowie za współpracę z Fundacją "Dar Szpiku". Nagrodą pochwalił się na Instagramie. Co napisał?

Ktoś mi kiedyś powiedział, że pomaganie to nie jest “historia” na ścianki, flesze, czerwone dywany, bale i nagrody. Pomaga się po cichu i bez fajerwerków. Ale jeśli ktokolwiek kiedykolwiek powie: „On pomaga to właściwie jak też mogę”. To warto mówić o tym tak głośno jak się da. Przemierzać kilometry czerwonych dywanów, zaliczać ścianki i stawać przed obiektywami aparatów. Nie robię tego dla nagród i poklasku. Po prostu dlatego, że rano staję przed lustrem, uśmiecham się i mówię do siebie: fajny z Ciebie gość...😉 Dziękuję za wszystkie miłe słowa, wsparcie, statuetkę Gwiazdy Dobroczynności 2018. Dzisiaj już po balu i zaczyna się zwykły dzień. Drużyna Szpiku zawsze możecie na mnie liczyć!!!, napisał Bartek. 

 

ZOBACZ: „Jestem tą kropką nad i”. Bartek Jędrzejak o telewizyjnych początkach. EKSKLUZYWNE VIDEO

„Uwielbiam mistrzów drugiego planu”. Bartek Jędrzejak o kulisach i przyjaźni z Dorotą Wellman VIDEO

 

Bartek Jędrzejak podczas gali Gwiazdy Dobroczynności

 

Ktoś mi kiedyś powiedział, że pomaganie to nie jest “historia” na ścianki, flesze, czerwone dywany, bale i nagrody. Pomaga się po cichu i bez fajerwerków. Ale jeśli ktokolwiek kiedykolwiek powie: „On pomaga to właściwie jak też mogę”. To warto mówić o tym tak głośno jak się da. Przemierzać kilometry czerwonych dywanów, zaliczać ścianki i stawać przed obiektywami aparatów. Nie robię tego dla nagród i poklasku. Po prostu dlatego, że rano staję przed lustrem, uśmiecham się i mówię do siebie: fajny z Ciebie gość...😉 Dziękuję za wszystkie miłe słowa, wsparcie, statuetkę Gwiazdy Dobroczynności 2018. Dzisiaj już po balu i zaczyna się zwykły dzień. Drużyna Szpiku zawsze możecie na mnie liczyć!!!!#gwiazdydobroczynnosci #bal #nagroda #wydawnictwobauer #show #apart #charity #dziekuje #drużynaszpiku

Post udostępniony przez Bartek Jędrzejak (@bartekjedrzejak1)

 

Lubicie prezenterka pogody z DDTVN?

Bartek Jędrzejak pod studiem DDTVN

Lubisz Bartka?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje