• BoyToy

Lewandowska pochwaliła się, co ugotowała dla męża na Wigilię

Barszcz wigilijny Anny Lewandowskiej
Fot. healthyplanbyann.pl

Anna Lewandowska wyrasta powoli na nową gwiazdę w polskim show-biznesie. Żona Roberta Lewandowskiego coraz śmielej udziela się w mediach, prowadzi popularnego bloga i wspiera męża w jego kolejnych projektach. Ostatnio para robiła świąteczne zakupy w Warszawie. Przypomnijmy: Lewandowscy w świątecznym szale zakupów. Wydali 10 tysięcy na prezenty

Rodzinne święta u Lewandowskich to także tradycyjne potrawy wigilijne. Propagująca zdrowy styl życia i żywienia Anna w tej kwestii nie rezygnuje z klasycznych propozycji na świątecznym stole. Na swoim blogu www.healthyplanbyann.pl przygotowała notkę o wigilijnym barszczu, który opatrzyła nie tylko stosownym przepisem, ale i eleganckimi zdjęciami, na których widzimy ją z gotową potrawą. Trzeba przyznać, że całość wygląda zachęcająco!

Wigilia to chyba najpiękniejszy wieczór w roku. Rodzina, ciepło, bliskość, życzenia, uśmiechy… A na stole wigilijnym – zdrowo! Według polskiego zwyczaju to postna kolacja pełna ryb i warzyw w różnych postaciach. Z odwiecznym dylematem wielu wigilijnych kucharzy: grzybowa, czy barszcz? Ja w tym roku robię barszcz! Czysty! - napisała Lewandowska w notce.


Lewandowska zachęca was do gotowania? Macie swoje ulubione wigilijne potrawy?

Zobacz: Żona Lewandowskiego jeździ luksusowym autem. Ile jest warty?

 Robert i Anna Lewandowscy na świątecznych zakupach:

Może Cię również zainteresować:

Lewandowscy zaliczyli wpadkę na własnym weselu! A wygadała się... gwiazda "Tańca z gwiazdami"!

Źródło: Anna Robak, Małgorzata Dutkiewicz

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady