• BoyToy

Mundial w Brazylii miał mieć swoją Natalię Siwiec. Nastolatka wywołała skandal

Kim jest Axelle Despiegelaere. Axelle Despiegelaere Miss Mundialu 2014
Fot. Forum

Do końca tegorocznego Mundialu pozostały już tylko dwa mecze - dziś Holandia zmierzy się z Brazylią w walce o trzecie miejsce, a już jutro to najważniejsze spotkanie czyli finał mistrzostw pomiędzy Niemcami a Argentyną. Na finiszu rozgrywek nie obyło się bez kontrowersji. Przypomnijmy: Holandia uniosła się honorem i nie chce grać o 3 miejsce na Mundialu

Każde mistrzostwa mają też swoją miss. Pamiętamy doskonale Euro 2012, podczas których swoją karierę zaczęła Natalia Siwiec. Zdjęcia polskiej modelki na trybunach Stadionu Narodowego obiegły cały świat, a ona doskonale wykorzystała swoje pięć minut. W Brazylii ten sam los spotkał Axelle Despiegelaere, którą zauważono podczas meczu Belgii z Rosją. Niemal z dnia na dzień kontrakt podpisała z nią marka L'Oreal, która zrealizowała krótką reklamówkę z 17-letnią Belgijką.

Firma nie przewidziała jednak, że Axelle posiada dość kontrowersyjne poglądy. Dziewczyna umieściła na swoim Facebooku zdjęcie z polowania, na którym pozuje z zabitym zwierzęciem. Fotka i dołączony do niej komentarz wywołały burzę wśród internautów.


Polowanie to nie kwestia życia lub śmierci. To o wiele ważniejsze. Zrobiłam to zdjęcie jakiś rok temu. Jestem dziś gotowa zapolować na Amerykanów haha - napisała Axelle.


Skandal szybko przyniósł oczekiwany przez wzburzonych obrońców praw zwierząt efekt. L'Oreal poinformowało, że zakończyło swoją współpracę z Axelle i oprócz jednego zrealizowanego spotu, nie zamierza produkować kolejnych z jej udziałem.

Zobacz: Niemcy w meczu z Brazylią pobili rekord... Polaków. Jak to możliwe?


 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Gwiazda "Barw szczęścia" o tym czy znajdzie miłość! Borys zostawi dla niej Aldonę?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady