Avicii przed śmiercią rozmawiał z rodziną! "Nie zdążyli dolecieć" Kolejne szczegóły samobójczej śmierci muzyka!

Avicii nie żyje
Fot. Instagram

 

W piątek, 20 kwietnia, w wieku 28 lat, zmarł Avicii. Popularny DJ i producent zmarł w hotelu Muscat Hills Resort w Omanie, gdzie przebywał na wakacjach. Kilka dni po śmierci Aviciiego, jego rodzina przyznała, że DJ popełnił samobójstwo. 

 

- Nasz ukochany Tim był poszukującą, kruchą, artystyczną duszą, poszukującą odpowiedzi na egzystencjalne pytania. Perfekcjonistą, który podróżował i ciężko pracował w tempie, jakie prowadziło do ogromnego stresu. Po zakończeniu trasy chciał odnaleźć równowagę w życiu, być szczęśliwym i zająć się tym, co kochał najbardziej: muzyką. Zmagał się z myślami o Znaczeniu, Życiu, Szczęściu. Nie mógł już tego wytrzymać - napisali jego bliscy w oświadczeniu. 

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Kogo musi pokonać "Zimna wojna", by dostać Oscara?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Avicii - nowe fakty na temat śmierci muzyka

Po śmierci muzyka, na jaw wychodzą kolejne fakty. Okazuje się, że rodzina DJ-a przeczuwała, że jest z nim źle i chciała interweniować. Po jednej z rozmów z muzykiem, postanowili pojechać do niego do Omanu. Niestety, nie zdążyli. 

 

- W ostatnich miesiącach raz było lepiej, raz gorzej, ale w Omanie jego stan znacznie się pogorszył. Gdy rodzina rozmawiała z nim przez telefon, wszyscy bardzo się zmartwili. Wiedzieli, że sytuacja jest zła i natychmiast muszą interweniować. Niestety, ich samolot wylądował w Omanie dwie godziny za późno - cytuje słowa osoby z rodziny muzyka Onet.pl.

 

Według raportu, który opublikował portal TMZ ( ten sam portal dotarł do ostatniego zdjęcia Aviciiego)DJ Avicii odebrał sobie życie za pomocą kawałków zbitego szkła być może ze stłuczonej butelki po winie. Muzyk wykrwawił się na śmierć.

 

ZOBACZ: Avicii był jednym z najbogatszych DJ-ów. Już wiadomo, co się stało z jego majątkiem

Avicii był w związku z czeską modelką! Dziewczyna opublikowała wzruszający wpis i pokazała zdjęcia!

 

Avicii popełnił samobójstwo

Avicii zmarł w wieku 28 lat
Fot. Instagram

Ostatnie zdjęcie DJ-a Avicii

Ostatnie zdjęcie Avicii
Fot. TMZ

Słuchałeś/słuchałaś jego muzyki?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady