Macierewicz wygwizdany na meczu Gortata! Zobaczcie reakcję Marcina i innych gwiazd! WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

30 lipca w Łodzi w Atlas Arenie odbył się 6. już charytatywny mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie, zorganizowany przez polskiego koszykarza, Marcina Gortata. W drużynie sportowca znaleźli się m.in. Maciej Musiał, Agnieszka Sienkiewicz czy Piotr Stramowski.

 

Zobacz: Włodarczyk, Sienkiewicz, Musiał, Stramowski i inne gwiazdy na meczu Gortat Team vs. Wojsko Polskie

 

Zanim jednak rozpoczął się mecz, na scenę wyszedł minister obrony narodowej, Antoni Macierewicz, który przez zgromadzoną publiczność został… mocno wygwizdany. W trakcie swojego przemówienia, które ledwo było słychać, mówił:

Witam wszystkich, także zespół Gortat Team, czyli najwspanialszą drużynę na świecie. Ale nawet najlepszy zespół na świecie nie jest w stanie pokonać Wojska Polskiego. Bo to jest właśnie siła. Oni nie tylko walczą, ale pokażą też dziś najlepszemu zespołowi na świecie, zespołowi Gortata, jak walczy Wojsko Polskie. Witam też Łódź! Bez względu na to, kto wygra dzisiejszy mecz, na pewno wygra Łódź! - zapowiedział Macierewicz.

Jak na gwizdy zareagował gospodarz imprezy, Marcin Gortat? Starał się nie zwracać uwagi na szum, następnie podał rękę politykowi. Mało kto bił brawa po wystąpieniu Macierewicza, a co z gwiazdami? Zobaczcie nasze nagranie!

 

Zobacz: Doda chwali się zdjęciem z Antonim Macierewiczem! Fani ostro: "To zdjęcie to strzał w kolano". Odpowiedziała!

 

Antoni Macierewicz został wygwizdany przez publiczność. 

Antoni Macierewicz wygwizdany na meczu Gortata - wideo i nagranie

 

Jak zareagował Marcin Gortat? Zobacz wideo 

Antoni Macierewicz wygwizdany na meczu Gortata - wideo i nagranie

Czy podoba Ci się zachowanie publiczności?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady