Anna Wendzikowska pyta gwiazdy "Jak to robią single" o nagość i seks w filmach. Co usłyszała?

Film z Dakotą Johnson "Jak to robią single" jest już tydzień w kinach i nawet nieźle sobie radzi. Komedia miała 90 tys. widzów. O czym opowiada? O dziewczynie, którą rzucił chłopak i musi nauczyć się jak żyć jako singielka. Nauczycielką zostaje jej koleżanka z pracy, która zagrała Rebel Wilson. Anna Wendzikowska dostała możliwość przepytania gwiazd filmu, jak sobie radzą z nagością na planie filmowym, bo w tej komedii było sporo odważnych scen. Leslie Mann powiedziała wprost, że ona je lubi.

- Ja to lubię i to bardzo. Bo jestem zamężna od długiego czasu, więc jest to dla mnie usprawiedliwiona okazja do zabawienia się z kimś innym - przyznała aktorka.

- Jest duża różnica między sceną pocałunku i nagim ujęciem. I sceny nagości też są różne, kiedy jest śmieszna scena, kiedy wszyscy widzą twój tyłek, kontra hardkorowa scena sexu - opowiedziała Wendzikowskiej Alison Brie.

Za to Rebel Wilson przyznała, że ona nigdy jeszcze nie występowała nago przed kamerą.

 

U nas zapowiedź programu Anny Wendzikowskiej "Ania pyta", a całość wywiadu do obejrzenia 19.02 (piątek) o 17.30 na TVN Fabuła. Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Córeczka Anny Wendzikowskiej ma już rok! Zobaczcie zdjęcia z jej urodzin. Co za stylizacja!

 

Zobacz zwiastun filmu "Jak to robią single".

 

Lubisz takie programy jak Ani Wendzikowskiej gdy aktorzy są przepytywani na temat sowich filmów?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady