• BoyToy

Przybylska o chorobie: Zaskoczyło mnie to. Przede mną długa droga...

17
Reakcji
Anna Przybylska w Gali. Wywiad z Anną Przybylską w Gali
Fot. ONS

Ostatnie miesiące były dla Anny Przybylskiej prawdziwym koszmarem. Gwiazda zmagała się z nadmiernym zainteresowaniem paparazzi i wytoczyła im prawdziwą wojnę, co kosztowało ją wiele nerwów. Nie pomagały też spekulacje tabloidów o stanie jej zdrowie. W końcu jednak postanowiła zabrać głos. Przypomnijmy: Przybylska przerywa milczenie na okładce

Aktorka udzieliła obszernego wywiadu "Gali", w którym odnosi się do swoich problemów z fotoreporterami i po raz pierwszy publicznie zabiera głos w sprawie swojej choroby. W wakacje Przybylska przeszła operację usunięcia guza.

Ja nie będę ukrywała, że tych kilka ostatnich tygodni było strasznych. Ale już trochę ochłonęłam. A jeśli pytasz o cenę, jaką płacę... To zależy od tego, co jest stawką. W moim przypadku tą stawką jest moje życie. I ja uważam, że to bardzo wysoka cena. To, co się stało w moim prywatnym życiu, tego się przecież nie planuje... - wspomina w rozmowie z dwutygodnikiem.


To właśnie doniesienia o chorobie gwiazdy rozpoczęły problem z paparazzi, którzy koniecznie chcieli zrobić zdjęcie chorej aktorce.

Oni stoją z założeniem: będę czekał tam tak długo, aż zrobię jej zdjęcie, jak jest łysa i się przewraca z wycieńczenia. Przecież o to im chodziło. Bo tabloid napisał, że mam guza. Więc obrzydliwa logika tych ludzi jest taka: no tak, jeśli guz, to rak, a jeśli rak, to chemioterapia, a skoro chemioterapia, to na pewno będzie łysa. A jeśli nie jest, to zaraz będzie. I będzie news - wylicza.


Przybylska w ogóle nie planowała upubliczniać informacji na temat swojego stanu zdrowia, ale jak to często zdarza się w takich przypadkach, ktoś zrobił to za nią i poinformował tabloidy.

Gdyby ktoś "życzliwy" nie doniósł, nie sprzedał tej informacji, pewnie ta historia nie zostałaby tak rozdmuchana. Mój lekarz prowadzący, doktor Zadrożny, bardzo mądry człowiek, który pamiętał ogromne problemy, kiedy w szpitalu leżał Nergal, nauczony doświadczeniem, całą moją dokumentację objął klauzulą tajności.


Przybylska nie zdradza na co choruje, ale musi to być coś poważnego, bo bardzo ją to ogranicza:

(..) Teraz nie powinnam podróżować, forsować się przebywać w dużych skupiskach ludzi. (...) To co mnie spotkało totalnie mnie zaskoczyło. Sama jeszcze muszę się z tym uporać i przede mną jeszcze długa droga zanim dojrzeję do tego, żeby o tym mówić. (...) Nie mogę na razie korzystać z propozycji filmowych i ... nie wiem w tej chwili czy tego chcę.


Myślicie, że taki wywiad-rzeka spowoduje, że media przestaną się interesować życiem prywatnym Anny Przybylskiej? Czy efekt będzie odwrotny?

Zobacz: Przybylska pokazała się nago w filmie: "Nie mam się czego wstydzić"

 

Może Cię również zainteresować:

Śmierć Przybylskiej kosztowała Kalczyńską sporo nerwów: Nie spałam całą noc


17
Reakcji

Komentarze (17)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
Zdrowia Pani Aniu ...
Oceniono 0 razy
Gość
Bardzo straszne zachowanie,kto robi sobie takie zarty,mysle Aniu ze bedziesz dlugo zyc poniewaz jestes usmiercona za zywota,czego Ci zycze z calego serca.
Oceniono 0 razy
Gośćdo paparazi
dajcie spokoj Ani bo moze was sumienie ruszyc a energia lubi zataczac kola
Oceniono 0 razy
martę
Niestety ale staczamy się jako ludzie i to co dzieje się obecnie wyraźnie temu dowodzi. Kobieta jest odzierana przez media z godności, osaczona i zmuszona do ujawniania wszystkim, że jest chora - bo inaczej nie dadzą jej spokoju. To jest materiał na scenariusz filmowy, mass- stalking.
Oceniono 0 razy
Gośćróża
Życzę rychłego powrotu do zdrowia Aniu-wiara czyni cuda.Pozdrawiam
Oceniono 0 razy
Gośćnie znana
Ped za sensacja jest wszech obecny .To straszne ,ze ludzie nie moga miec troche spokoju i tak depcze sie im po pietach.Ja zycze duzo spokoju i szybkiego
powrotu do zdrowia.Tylko ten co zmaga sie z choroba moze zrozumiec co czlowiek przezywa.
Oceniono 0 razy
Krysia
Biedna Ania spokoju nie ma ;(
Oceniono 0 razy
Gość
Wyjątkowo mało inteligentne stworzenie.Piszę z obserwacji naocznych (i nausznych..he,he...)miałem nieprzyjemność znać osobiście.W ogólniaku.Mierny,bardzo mierny poziom inteligencji.
Oceniono 1 razy
wera
Dużo zdrowia,radości, mądrości dla Pani i całej rodziny . Będzie ok.
Oceniono 0 razy
Gość
Durna pinda!!!
Oceniono 1 razy
Gość
PANI ANIU, ŻYCZĘ ZDROWIA!!!!
Oceniono 0 razy
Gość
Szlachetne zdrowie
Oceniono 0 razy
Gość
myślę że to początkowe stadium, więc ma duże szanse.
Oceniono 0 razy
Karamba
po takim wywiadzie to tylko podsyci zainteresowanie mediów swoim stanem zdrowia. mogła dalej milczeć
Oceniono 0 razy
Gość
U Lisa było o paparazzich
Oceniono 0 razy
+ Pokaż więcej komentarzy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady