• Hades

Przybylska: Nie życzę sobie, aby tabloidy prowadziły moją terapię

Przybylska pierwszy raz o chorobie
Fot. ONS

Przez ostatnie tygodnie media żyły niespodziewaną chorobą Anny Przybylskiej. Aktorka w jednym z gdańskich szpitali przeszła zabieg wycięcia guza trzustki. Gwiazda po kilku stresujących dniach spędzonych na oddziale wyszła i powoli wraca do zdrowia. Zobacz: Przybylska wyszła ze szpitala. Koniec problemów ze zdrowiem?

Do tej pory Przybylska nie ustosunkowała się do doniesień tabloidów i serwisów internetowych. Dwutygodnikowi "Grazia" udało się skontaktować z gwiazdą i uzyskać od niej oficjalne stanowisko dotyczące jej obecnego stanu zdrowia i zdementowała wszystkie plotki na ten temat.

- Opiekują się mną cudni lekarze, którym jestem bardzo wdzięczna. Nie jest prawdą to, że przeszłam kolejną operację, ani to, że jestem w trakcie chemii. Diagnozowanie mnie i plan dalszego leczenia pozostawmy moim wspaniałym lekarzom. Nie życzę sobie, żeby tabloidy prowadziły moją terapię - wyznała aktorka.


Anna nie chce bardziej szczegółowo komentować całej historii, gdyż nie chce lansować się w mediach na nieszczęściu jakie ją spotkało. Gwiazda jednak zapewniła, że jak przyjdzie odpowiedni czas to z pewnością podzieli się swoimi przeżyciami.

- To ja zdecyduję, kiedy i gdzie o tym opowiem. A teraz proszę, żeby uszanować moją decyzję. Nie chce, żeby moja córka czytała w gazetach o tym, co rzekomo się ze mną dzieje. Nie chcę, żeby moi znajomi, rozsiani po całej Polsce, codziennie po kolejnych nieprawdziwych publikacjach zamartwiali się o mnie. Sama chcę im to wyjaśnić - mówi Przybylska w "Grazii".


Najważniejsze, że każdego dnia stan gwiazdy się poprawia, a straszne doniesienia tabloidów okazały się nieprawdą. Ani życzymy jak najszybszego powrotu do pełnego zdrowia.

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Śmierć Przybylskiej kosztowała Kalczyńską sporo nerwów: Nie spałam całą noc

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady