• BoyToy

Przybylska o operacjach plastycznych: Sobie robię i za swoje

Anna Przybylska o operacjach plastycznych w Cosmopolitanie
Fot. Akpa

Na aż trzech okładkach najnowszego numeru magazynu Cosmopolitan widzimy piękną i uśmiechniętą Annę Przybylską (zobacz: Seksowna Przybylska na TRZECH okładkach. Która najładniejsza?) W środku znalazł się także wywiad z gwiazdą. Przybylska opowiada w nim o swoim mężu, dzieciach i dobijaniem do czterdziestki.

Aktorkę zapytano również o stosunek do medycyny estetycznej:

Absolutnie nie mam zastrzeżeń! Przecież mamy XXI wiek!! Sobie robię i za swoje, więc kogo to obchodzi? Jeśli ja się z tym dobrze czuję, to nikomu nic do tego! - zareagowała zdecydowanie.


Przybylska opowiedziała tez krótko o tym, jak o siebie dba:

Nie farbuję włosów, bo nie znalazłam jeszcze na głowie ani jednego siwego, do twarzy używam tylko kremu dla dzieci, a nie tych drogich wynalazków, dbam o ciało, dużo ćwiczę - jestem przecież aktorką, a to mój warsztat pracy.


Anna w grudniu skończy 35 lat. Trzeba przyznać, że wygląda doskonale. Myślicie, że to tylko zasługa kremu dla dzieci i ćwiczeń, czy może gwiazda chętnie odwiedza gabinety medycyny estetycznej?

Zobacz też zdjęcia Anny Przybylskiej w roli Perfekcyjnej Pani Domu:

Może Cię również zainteresować:

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje