• BoyToy

Przybylska w "Vivie!": Chciałabym jeszcze pożyć. Byłam u spowiedzi

0
Reakcji
Wywiad z Anną Przybylską w Vivie!
Fot. ONS

Anna Przybylska od kilku miesięcy ogranicza swoje publiczne występy niemal do zera i nie pojawia się w mediach. Wciąż jednak cieszy się ogromną popularnością i sympatią publiczności - to właśnie ich głosy sprawiły, że aktorka wygrała w tym roku plebiscyt "Viva! Najpiękniejsi 2014". Jako zwyciężczyni trafiła też na okładkę najnowszego numeru magazynu. Przypomnijmy: Przybylska i Adamczyk na dwóch wyjątkowych okładkach "Vivy!"

W środku numeru znajdziemy również obszerny wywiad z gwiazdą. Rozmowa z Przybylską jest niezwykle szczera i personalna, choć aktorka już na wstępie zaznacza, że nie chce rozmawiać o chorobie, z którą się zmaga, a o której było swego czasu bardzo głośno. Nie ukrywa natomiast, że ostatnie doświadczenia sporo zmieniły w jej życiu i przede wszystkim myśleniu. Przybylska wyznaje szczerze, że znów zwróciła się ku Bogu i po latach "przerwy" jej wiara znów zyskała na sile. Nie zamierza jednak nią epatować.
 

Przesterowałam moją głowę na pozytywne myślenie, żeby cieszyć się życiem. I walczyć, bo mam o co. I wiesz, co - wyspowiadałam się pierwszy raz od 13 lat. Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedziela na kawę. Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią, lecz nie narzucam nikomu mojej wiary, nie manifestuję jej i nie zmuszam innych, aby razem ze mną na tę niedzielną kawę chodzili. Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi naprawdę o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś - wyznała w rozmowie z "Vivą!".


Zapytana o plany nie chce wybiegać daleko w przyszłość. Mówi też o swoich marzeniach, które mogą zdawać się prozaiczne, ale widać, że dla Przybylskiej mają dużą wartość. Wyznaje też przejmująco, że po prostu chciałaby "jeszcze trochę pożyć".
 

Ja myślę teraz krótkoterminowo, nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość. Ale chciałabym strasznie, żeby już była wiosna, nie mogę się jej doczekać. Wtedy będę mogła wsiąść na rower. Tęsknię za plażą, za latem. No i mam jeszcze parę marzeń zawodowych. Ale najbardziej chciałabym wyjść z tej sytuacji, w jakiej się teraz znajduję, i móc funkcjonować tak, jak funkcjonowałam do tej pory. Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda - dodaje.


To pierwszy tego typu wywiad Przybylskiej - cała rozmowa w najnowszym numerze "Vivy!".

Zobacz: Przybylska w nowej fryzurze podziękowała za tytuł "Viva! Najpiękniejszej 2014"

Anna Przybylska na Instagramie:

Może Cię również zainteresować:

Przybylska dla AfterParty.pl: Muszę stać na straży dzieci. Żadna babcia nie zastąpi mamy


0
Reakcji

Komentarze (40)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość Alicja z Kanady
Niznalam pani Ani ale jestem bardzo wstrzasnieta, ze taka mloda osoba musiala odejsc i zostawic 3 dzieci. Moja corka 33 lata zmarla na raka 4 lata temu. Ona juz nie cierpi ale cierpienie bedzie tych ktorzy pozostali a to nigdy nie przejdzie w zapomnienie. Wspolczucia i zrozumienie dla rodziny.
Oceniono 0 razy
Gość
Jak opuszczamy nasze ciala...wolni od bolu i od wszystkich zmartwien-To mozemy lekko jak motyl wrocic do domu Boga ..spoczywaj w pokoju
Oceniono 0 razy
anita
Przykro mi Aniu, że Twój czas już się skończył... Ale tam, gdzie teraz się znajdujesz jesteś szczęśliwa nie znasz już bólu, nie masz żadnych trosk..... Będzie nam tutaj Ciebie brakować.
Oceniono 0 razy
Gość
[*]
Oceniono 0 razy
Gość
Jestes beznadziejna osoba, ty, ktory napisales/as/ ponizszy komentarz!
Oceniono 0 razy
is
nie lubię tej aktoreczki
Oceniono 0 razy
Gość
Nie znam nikogo kto wygrał z rakiem trzustki
Oceniono 0 razy
ona
Ta manipulantka gdyby ktos zaplacil+opowiadala by do rana
Oceniono 0 razy
Gość
Ludzie nie mieszajcie w taką chorobę Boga, tu nic i nikt nie pomoże...
Oceniono 1 razy
Gość
Więcej wiadomości na forach niż w prasie i na portalach, nikt nie pisze o jej stanie zdrowia bo ona procesuje się z każdym , pytam się po co ?
Oceniono 0 razy
Gość
Wierzę,że Bóg nie zabiera matki dzieciom...będzie dobrze
Oceniono 0 razy
Gość
Pani Aniu proszę walczyć z całych sił i nie poddawać się ...zdrówka życzę
Oceniono 0 razy
Gość
Dobrze, że Pani "kumpluje" się z Bogiem. Tylko On może wszystko zdziałać!!! Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych !!! Życzę wytrwałości i spokoju serca !!!
Oceniono 0 razy
Gość
Mojej najbliższej Osobie, niestety nie udało się. Wierzę jednak, że Pani wygra z tym paskudztwem i będzie jeszcze długo ze swoją super rodzinką ! Życzę tego z całego serca !!!
Oceniono 0 razy
Gość
Pani Aniu....trzymamy mocno kciuki za Panią:-D
Oceniono 0 razy
+ Pokaż więcej komentarzy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady