• km

Anna Popek zmienia styl pod nową pracę? Koniec z sukienkami w kwiatuszki i groszki!

Anna Popek
Fot. ONS

Anna Popek postanowiła zmienić swój styl ubierania. Prezenterka niedawno zmieniła pracę. Odeszła z programu "Pytanie na śniadanie" i przeszła do "Świat się kręci". Specyfika nowej pracy dziennikarki jest zupełnie inna, a poruszane tematy - poważniejsze. Anna Popek ma doskonałe wyczucie nowego formatu, zatem wie, że jej wizerunek również musi się zmienić. Gwiazda Telewizji Polskiej zapowiedziała zmianę swojego stylu ubierania - czytamy na łamach najnowszego wydania magazynu "Flesz". Lekka forma programu śniadaniowego dopuszczała dziewczęce sukienki w kwiatuszki czy groszki, lecz w nowym show nie byłyby one odpowiednie. Dlatego Anna Popek do nowej pracy zamierza ubierać się inaczej.

W "Pytaniu na śniadanie" nosiłam tylko takie sukienki, bo wydawało mi się, że pasują do formuły programu. Teraz, za radą stylistki Malwiny Wędzikowskiej, dokonuję zmian. Chciałabym połączyć styl biznesowy z nutką nonszalancji - zdradziła dziennikarka na łamach "Flesza".

Nie oznacza to jednak, że Anna Popek chce uciec od najnowszych trenów i stawiać wyłącznie na sprawdzoną klasykę. Wręcz przeciwnie, będzie szukać nowych inspiracji w modzie. Ma już nawet plan, jak to zrobić. ;)

Czasem warto zajrzeć do szafy córki i podpatrzyć, co noszą młode kobiety - zapowiada gwiazda.

I okazuje się, że nie są to słowa rzucane na wiatr! Anna Popek metamorfozę swojego stylu rozpoczęła od zmiany fryzury. Jak oceniacie metamorfozę dziennikarki?

 

Zobacz też: Pozycja Agaty Młynarskiej w "Świat się kręci" zagrożona? Dziennikarka zamieściła niepokojący wpis na Facebooku!

 

Anna Popek w programie "Świat się kręci" będzie stawiać na styl biznesowy.

Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska pozują do zdjęć w programie TV{
Fot. Eastnews

Anna Popek na premierze spektaklu
Fot. ONS

Wcześniej prezenterka preferowała luźniejszy styl ubierania.

Anna Popek w sukience w kwiaty
Fot. ONS

Anna Popek podczas akcji

Może Cię również zainteresować:

TYLKO U NAS: Anna Popek za kulisami "Świat się kręci"! Czy czuje się już tu gospodynią?

Uważasz, że Anna Popek dobrze się ubiera?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje