• km

Anna Popek zmienia styl pod nową pracę? Koniec z sukienkami w kwiatuszki i groszki!

Anna Popek
Fot. ONS

Anna Popek postanowiła zmienić swój styl ubierania. Prezenterka niedawno zmieniła pracę. Odeszła z programu "Pytanie na śniadanie" i przeszła do "Świat się kręci". Specyfika nowej pracy dziennikarki jest zupełnie inna, a poruszane tematy - poważniejsze. Anna Popek ma doskonałe wyczucie nowego formatu, zatem wie, że jej wizerunek również musi się zmienić. Gwiazda Telewizji Polskiej zapowiedziała zmianę swojego stylu ubierania - czytamy na łamach najnowszego wydania magazynu "Flesz". Lekka forma programu śniadaniowego dopuszczała dziewczęce sukienki w kwiatuszki czy groszki, lecz w nowym show nie byłyby one odpowiednie. Dlatego Anna Popek do nowej pracy zamierza ubierać się inaczej.

W "Pytaniu na śniadanie" nosiłam tylko takie sukienki, bo wydawało mi się, że pasują do formuły programu. Teraz, za radą stylistki Malwiny Wędzikowskiej, dokonuję zmian. Chciałabym połączyć styl biznesowy z nutką nonszalancji - zdradziła dziennikarka na łamach "Flesza".

Nie oznacza to jednak, że Anna Popek chce uciec od najnowszych trenów i stawiać wyłącznie na sprawdzoną klasykę. Wręcz przeciwnie, będzie szukać nowych inspiracji w modzie. Ma już nawet plan, jak to zrobić. ;)

Czasem warto zajrzeć do szafy córki i podpatrzyć, co noszą młode kobiety - zapowiada gwiazda.

I okazuje się, że nie są to słowa rzucane na wiatr! Anna Popek metamorfozę swojego stylu rozpoczęła od zmiany fryzury. Jak oceniacie metamorfozę dziennikarki?

 

Zobacz też: Pozycja Agaty Młynarskiej w "Świat się kręci" zagrożona? Dziennikarka zamieściła niepokojący wpis na Facebooku!

 

Anna Popek w programie "Świat się kręci" będzie stawiać na styl biznesowy.

Anna Popek, Artur Orzech, Agata Młynarska pozują do zdjęć w programie TV{
Fot. Eastnews

Anna Popek na premierze spektaklu
Fot. ONS

Wcześniej prezenterka preferowała luźniejszy styl ubierania.

Anna Popek w sukience w kwiaty
Fot. ONS

Anna Popek podczas akcji

Może Cię również zainteresować:

TYLKO U NAS: Anna Popek za kulisami "Świat się kręci"! Czy czuje się już tu gospodynią?

Uważasz, że Anna Popek dobrze się ubiera?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady