Komu Anna Popek zawdzięcza dwa nowe programy? Wcale nie prezesowi TVP Kurskiemu...

Anna Popek na premierze filmu "Sprawiedliwy"

Anna Popek poprowadzi dwa nowe program. Mówiono, że będą one poświęcone kulinariom i podróżom. Magazynowi "Flesz" udało się dowiedzieć, jakie dokładnie będą jej nowe projekty. Czy szykują się hity w TVP?

Od chwili, gdy Anna Popek stanęła do wspólnego zdjęcia z nowym prezesem TVP Jackiem Kurski wróżono jej szybki awans. Mówiono nawet, że Anna Popek ma zostać szefem Telewizji Polonia. I stało się! Nie chodzi jednak o zajęcie stanowiska w strukturze władz telewizji, ale... nowe programy z jej udziałem. Wkrótce Anna Popek zostanie gospodynią dwóch produkcji: "Rodzinne kucharzenie" i "Operacje wakacje". I jak czytamy w najnowszym numerze magazynu "Flesz" gwiazda TVP nie kryje radości z tego powodu:

 

Jestem szczęśliwa, bo wreszcie będę realizować się jako dziennikarka - mówi Anna Popek.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: TYLKO U NAS! Anna Popek wystąpi w "Jaka to Melodia?"! Oceniła także Norbiego, jako następcę Roberta Janowskiego!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Kto stoi za karierą Anny Popek?

Przez ostatnich 10 lat pracy w Dwójce Anna Popek była głównie gospodynią telewizji śniadaniowej. Jednak jej ambicje są o wiele większe. Już za czasów poprzedniego dyrektora Dwójki zgłaszała pomysły, aby zaistnieć w innej też roli, na przykład redaktorki programów. Teraz taka szansa się pojawiła. W obu nowych programach Anna Popek ma być gospodynią i prowadzić rozmowy z uczestnikami na temat ich życiowych doświadczeń czy wartości, jakim hołdują. Gotowanie i podróże wakacyjne są tylko pretekstem do opowiedzenia osobistych historii.

Telewizja to przede wszystkim emocje i nie zabraknie ich w tych programach - mówi "Fleszowi" Anna Popek.

A jak prezenterka reaguje na emocje, jakie pojawiły się wokół jej kariery w TVP, nabierającej teraz zawrotnego  tempa . Czy to zasługa faktycznie "słynnego zdjęcia" z nowym prezesem Jackiem Kurskim? Nie milknął przecież złośliwe komentarze.

 

Projekty obu programów były zgłoszone poprzedniej dyrekcji, a odcinki jednego z nich nagrane jeszcze przed wakacjami - tłumaczy "Fleszowi" Popek.

 

Czekacie na programy Anny Popek? Więcej o jej nowych projektach czytaj w najnowszym numerze magazynu "Flesz".

 

Nadchodzące miesiące będą bardzo pracowite dla Anny Popek

 

Anna Popek

 

Anna Popek prowadzi nadal w duecie z Michałem Olszańskim program "Pytanie na śniadanie"

 

Anna Popek w czarnej sukience, Michał Olszański z niebieskiej marynarce w studiu TVP
Fot. ONS

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady