• dayv

Mucha nie cierpiała długo po rozstaniu. Znalazła nowy pomysł na siebie

Anna Mucha zakłada nowy biznes
Fot. ONS

Anna Mucha pojawiła się wczoraj w programie "Dzień dobry TVN", gdzie rozmawiała o zmianach, które zaszły ostatnio w jej życiu. W pewnym momencie zaskoczyła nie tylko Kingę Rusin z którą rozmawiała, ale z pewnością wszystkich widzów przed telewizorami. Aktorka wyznała bowiem, że ostatniej nocy rozstała się. Szybko jednak dodała, że rozstanie dotyczyły prowadzonego przez nią bloga na którym dzieliła się osobistymi refleksjami, a także ciekawymi zdjęciami. Przypomnijmy: Szokujące wyznanie Muchy w "DD TVN": "To definitywny koniec. Po 7 latach związku nastąpił kres"

Gwiazda zajęła się teraz tworzeniem serwisu dla młodych mam. To właśnie z tego powodu zrezygnowała także z tegorocznych wakacji. Mamadu ma być portalem dla blogujących mam, które po urodzeniu dziecka nie zamknęły się w domu, tylko znalazły ciekawy pomysł na siebie. W nowym numerze magazynu "Flesz" możemy przeczytać, dlaczego zdecydowała się na taki krok.
 

Bo fajne matki muszą trzymać się razem - czytamy.
 

Mucha także będzie jedną z blogujących mam, udało jej się także znaleźć pierwszą chętną mamę, która uwielbia... majsterkować. Aktorka zaznacza, że ciągle szuka ciekawych mam, ale nie zamyka furtki dla tatusiów. Serwis wystartuje jesienią.

Wierzymy, że odniesie sukces.

Zobacz: Ania Mucha opowiedziała o swoim życiu seksualnym 

Mucha na zakupach z synkiem:

Może Cię również zainteresować:

Anna Mucha zaśpiewała dla nas największy hit Mandaryny! Posłuchaj!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje