• Wera

Anna Mucha zażartowała z Barbary Kurdej-Szatan na scenie! Publiczność wybuchła śmiechem!

Anna Mucha i Barbara Kurdej Szatan
Fot. Instagram

 

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan znają się nie tylko z planu "M jak miłość". Aktorki podróżują razem po Polsce ze sztuką "Pikantni". Na jednym z ostatnich spektakli, Anna Mucha wywinęła koleżance niezły numer! 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Wiemy jak będzie wyglądał powrót Andrzeja Młynarczyka do „M jak miłość”?! Tego się nie spodziewacie! 

 

Mam chytry plan, żeby Baśkę zgotować na spektaklu. Otóż zamiast wypowiedzieć kwestię: "Jedyne, o co proszę, to żeby pani się przyjrzała mojemu mężowi", powiem: "Jedyne, o co proszę, to żeby pani się przyjrzała mojemu MĘŻU" i zobaczymy, co się będzie działo - powiedziała na swoim Instastories i dotrzymała słowa. 

 

W czasie występu Anna Mucha celowo pomyliła swoją kwestię, a Barbara Kurdej-Szatan od razu wyłapała błąd. Aktorka nie mogła powstrzymać śmiechu, a razem z nią zgromadzona publiczność. 

 

Widać z resztą, że Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan bardzo się lubią. Aktorki spędzają ze sobą mnóstwo czasu - szczególnie w trasie. Na ich profilach w mediach społecznościowych nie brakuje nagrań z wieczornych wygłupów w hotelowych pokojach.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Wiemy jak będzie wyglądał powrót Andrzeja Młynarczyka do „M jak miłość”?! Tego się nie spodziewacie!

 

Wiedzieliście, że się przyjaźnią? 

Fot. fot. Instagram

Trzeba przyznać, że Anna Mucha ma poczucie humoru

Anna Mucha

Może Cię również zainteresować:

Anna Mucha zrobiła na Instagramie coś, czego NIE WOLNO robić nigdy! Kurdej: "Cóż, to jest Mucha"

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Lubisz być ofiarą żartów?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady