TYLKO U NAS! Anna Mucha komentuje swoją ostrą scenę w filmie "Pitbull. Nowe porządki". WIDEO

Anna Mucha w filmie "Pitbull. Nowe porządki" zagrała epizod, który na długo pozostaje w pamięci. Aktorka pojawia się w bardzo intymnej i wulgarnej scenie z Piotrem Stramowskim, który gra policjanta o ksywie "Majami". Na premierze filmu"Pitbull. Nowe porządki", Ania Mucha ze śmiechem prosiła widzów, by nie spóźniali się na seans. Powód? Aktorka pojawia się w jego pierwszych 10 minutach. Jednak mimo krótkiego czasu aktorki na ekranie, trudno nie docenić tej kreacji, która może być najodważniejszą w jej dotychczasowej karierze. Co gwiazda mówi na ten temat?

Nie rozbudowywałabym tej całej sytuacji, bo ja tam jestem jedynie wisienką na kremie. Skończyliśmy o 5 nad ranem i najzabawniejszy fragment tego wieczoru był taki, że szłam pod ramię z Tomkiem Tomasz Oświecińskim. Szliśmy Mazowiecką, która była pełna ludzi (...) Ja byłam, owszem, przebrana w kostium, natomiast nikt nie zwrócił na mnie uwagi! Wszyscy patrzyli się na Tomka!

Jak zareagowała aktorka, gdy zapytaliśmy ją o to, jak zniósł mocną scenę z jej udziałem, ukochany Marcel Sora? Zobaczcie!

 

Zobacz także: Anna Mucha pozuje bez stanika. Reakcje fanów są bezcenne!

 

Anna Mucha i Patryk Vega tuż po nagraniu słynnej sceny w filmie "Pitbull. Nowe porządki".

 

 

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady