• BoyToy

Mucha zaliczyła niezłą wtopę podczas ważnej uroczystości: Porzygałam się!

Felieton Anny Muchy w Party
Fot. ONS

Anna Mucha należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami z życia codziennego, przywołują czasem wstydliwe anegdoty czy poruszają kontrowersyjne tematy. Doskonałą platformą do tego typu aktywności jest nowy blog/serwis aktorki, na którym regularnie publikuje obszerne posty. Przypomnijmy: Mucha przeżyła koszmarny lot. Usłyszała kilka obelg pod swoim adresem

Gwiazda chętnie też podejmuje kolejne wyzwania. W najnowszym numerze magazynu "Party" wcieliła się w rolę felietonistki i spod jej pióra wyszedł przepełniony typowym dla niej humorem tekst. Z okazji pierwszych tygodni wakacji Mucha przywołuje zakończenie roku szkolnego z czasów swojego dzieciństwa. Anna podczas uroczystej akademii pełniła bardzo ważną rolę, ale nerwy spowodowały, że... zwymiotowała. Wszystko na oczach kolegów i nauczycieli.
 

Uroczysta akademia na zakończenie roku... najbardziej wyczekiwany dzień. Może teraz ciężko sobie to wyobrazić, ale kiedyś byłam stawiana za wzór i jako taki prowadziłam honorowy poczet sztandarowy szkoły podstawowej imienia ważnego generała... Stałam dumna, z wypiętą piersią. Do dziś zresztą ten rodzaj (psychicznej) lordozy mi pozostał. Stałam tak, patrząc na swoich kolegów i koleżanki, na nauczycieli, z którymi miałam się zobaczyć za rok, na bibliotekarki, którym byłam winna książki. Podniosła chwila mnie przepełniała... Oto wszystkie oczy skierowane są na mnie, na poczet, na sztandar! Cała szkoła i dyrekcja patrzą na nas, nadzieję narodu. Nie mogło nie zrobić to na mnie wrażenia... I się porzygałam - opowiada na łamach "Party".


Mucha doskonale pamięta też, co wydarzyło się potem. Całą historię puentuje jednak z charakterystycznym poczuciem humoru.
 

Do dziś pamiętam, jak pani od historii ściągała ze mnie zarzyganą szarfę, którą byłam przepasana, jak oddawałam jej rękawiczki, nienadające się już do niczego, zastanawiając się, kto zajmie moje miejsce... Cóż, jeszcze jeden argument za tym, że lepiej jest być pierwszą i najlepszą :) - dodaje.


Cenicie Muchę za dystans i poczucie humoru?

Zobacz: Cichopek zaprosiła Muchę do kuchni. Pochwaliły się uroczą fotką

Seksowna Anna Mucha na Sabacie Czarownic 2014:

Może Cię również zainteresować:

Jest jeszcze szansa dla tej miłości? Anna Mucha i Marcel Sora rozstali się po 10 latach, czy wrócą do siebie?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady