• KK

Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" jest zakochana! "Odszukaliśmy się w internecie". Kim jest jej nowy ukochany?

Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" już nie jest sama
Fot. East News/ Facebook

Anna Michalska z programu "Rolnik szuka żony" jest zakochana! Okazuje się, że serce uczestniczki drugiej edycji wielkiego hitu Telewizji Publicznej jest już zajęte. I chociaż Anna Michalska nie odnalazła szczęścia u boku Mariusza Smagi, którego w programie ostatecznie wybrała spośród trzech kandydatów na potencjalnego męża, to teraz Ania odnalazła swoje szczęście.

 

POLECAMY: "Rolnik szuka żony": Czy rolnicy przychodzą do programu dla lansu? Zobacz, co zdradziła Marta Manowska!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" jest zakochana

O swoim szczęściu opowiedziała sama Anna Michalska. Rolniczka w rozmowie z "Rewią" zdradziła, jak poznała swojego nowego chłopaka. Okazuje się, że spośród wielu listów od zainteresowanych Anią mężczyzn, którzy do tej pory wysyłają do niej listy, znalazł się ten, który wzbudził jej zainteresowanie.

Napisał do mnie chłopak, który naprawdę mnie zainteresował. Odszukaliśmy się w internecie, zaczęliśmy rozmawiać. Potem było spotkanie. Dzieli nas trochę kilometrów, ale to nie problem- przyznaje Anna Michalska. Byłam i jestem szczęśliwa. Czas pokaże, co z tego wyniknie. Nie chcę się z nikim wiązać na siłę i jestem ostrożna. Zawsze powtarzałam, że mój mąż nie musi być bogaty, bo miliony nie są mi potrzebne do szczęścia. Liczy się szczerość, dobre serce i czyste intencje. Potrzebuję dużo czasu, zanim komuś zaufam. Taka jestem.

Okazuje się również, że wśród wielu listów, jakie przynosi rolniczce listonosz znajdują się bardzo poważne deklaracje i propozycje. 

Oświadczył mi się pan z Australii i proponował przeprowadzkę do siebie. Wyznał mi też miłość 70-letni adorator. Ale dostałam masę listów od panów w moim wieku.

Anna Michalska i jej partner razem spędzili sylwestrową imprezę. Kto wie, być może za jakiś czas usłyszymy o kolejnym ślubie wśród uczestników "Rolnik szuka żony"? Trzymamy kciuki! 

 

Zobacz także: Gotowanie, ubieranie choinki - tak będzie wyglądał świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"! ZDJĘCIA

 

Anna Michalska już nie jest sama.

Anna Michalska

 

Kto wie, być może wkrótce usłyszymy o kolejnym ślubie uczestników "Rolnik szuka żony"...

Anna Michalska na planie programu Rolnik szuka żony
Fot. Facebook

Lubicie program "Rolnik szuka żony"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady