• BoyToy

Są już pierwsze fragmenty książki Lewandowskiej. To będzie bestseller

Fragmenty książki Anny Lewandowskiej
Fot. ONS

Sprawdziły się przewidywania ekspertów, że rok 2014 będzie należał do Anny Lewandowskiej. Sportsmenka podbiła salony, kolorowe magazyny i zgarnęła kilka intratnych kontraktów reklamowych. Jej blog cieszy się ogromną popularnością, a na sklepowe półki trafi wkrótce jej pierwsza książka. Przypomnijmy: To będzie prawdziwy hit. Lewandowska pochwaliła się okładką swojej książki

Premiera książki "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" zaplanowana jest na 22 października i ma szansę stać się prawdziwym bestsellerem. Blog JastrzabPost.pl opublikował pierwsze fragmenty dzieła Lewandowskiej i trzeba przyznać, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Nie brakuje wątków osobistych - Anna mówi m.in. o swojej pasji do karate, w którym odnosi mnóstwo sukcesów.
 

Adeptką karate jestem od 15 lat, od 11 roku życia. Treningi od razu stały się codziennością. Wrosłam w karate całą sobą, bo to nie tylko sport czy sztuka samoobrony. Szacunek dla innych, samokontrola, szczerość - to tylko niektóre z wartości nauczanych przez instruktorów (...) Związałam się z karate tradycyjnym jako sportowiec wyczynowy i mam zaszczyt reprezentować Polskę na międzynarodowych zawodach. Nie jestem w stanie wyrazić piękna emocji, które odczuwam, kiedy stoję z medalem na podium i słucham Mazurka Dąbrowskiego - zapewnia.


Lewandowska przekonuje też, że regularne ćwiczenia to podstawa dobrego samopoczucia i wysokiej samooceny.


Człowiek ćwiczący systematycznie ma większą wydolność, więc łatwiej znosi codzienne wysiłki, mniej się męczy i dłużej pozostaje młody. Lepiej też wygląda, ma więc większą pewność siebie, którą pięknie kształtują nawet drobne sukcesy treningowe. Warto dodać, że aktywność fizyczna jest niezbędna w każdym wieku, wszystkim przynosi wymierne korzyści, można się na nią decydować, jak się ma zarówno lat 10, jak i 70 - tłumaczy.


W książce nie zabraknie oczywiście przepisów na zdrowe i dietetyczne dania.
 

Jadalną część świeżego ananasa pokroiłam w plastry. Trzy mandarynki obrałam i podzieliłam na cząstki. Wrzuciłam do salaterki. Dodałam garść rodzynek, garść jagód goi (wcześniej namoczonych), 3 drobno pokrojone daktyle i garść pokruszonych orzechów nerkowca. Wszystko wymieszałam i obficie posypałam wiórkami kokosowymi.


Fragmenty zachęcają was do zakupu?

Zobacz: Lewandowskiego zabrakło na urodzinach żony. Nie zapomniał o miłym geście

Sportowe urodziny Anny Lewandowskiej:

Może Cię również zainteresować:

Oto 10 najlepiej sprzedających się okładek "Party" w 2018 roku! Aż 4 z Małgosią Rozenek. Co z Lewandowską?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje