• Hades

Lewandowski pomaga żonie przy blogu. Czym się zajmuje?

Fot. ONS

Po głośnym ślubie Roberta Lewandowskiego, który odbył się podczas tegorocznego lata media zaczęły interesować się życiem prywatnym jego żony Anny Stachurskiej. Okazuje się, że wybranka serca piłkarza, tak samo jak on uwielbia sport, a nawet od pół roku prowadzi blog. Na swojej stronie tak samo jak Ewa Chodakowska zachęca ludzi do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zobacz: Żona Lewandowskiego konkurencją dla Ewy Chodakowskiej

Ostatnio Agnieszce Jastrzębskiej udało się spotkać z Anną i chwile porozmawiać na temat jej wielkiej pasji i o tym dlaczego założyła bloga Healthyplanbyann.pl.

- Namówili mnie znajomi. Mówili: "Ania powiedz mi to, jak powinniśmy jeść to". Muszę to jakość spisać i powiedziałam założę bloga. To moja pasja. Ja naprawdę piszę tego bloga, bo tym żyję. Żyję sportem. Trenuję cały czas zawodowo karate, jestem w kadrze Polski. Bardzo dużo pytań mam o żywienie, o trening. - wyznała Anna w rozmowie dla "Dzień Dobry TVN".


Anna wyznała również, że dostaje wiele wiadomości od swoich fanek, które dziękują jej za rady oraz podobnie jak robią to wielbicielki Chodakowskiej wysyłają jej zdjęcia po swoich metamorfozach.

Sportsmenka opowiedziała również o tym, jak w działaniach wspiera ją Robert.

- Wspiera i często na Facebooku lajkuje moje posty. Ostatnio nagrywałyśmy takie wstępne filmiki na bloga i Robert spędził z nami pół dnia. Było trochę zabawy i śmiechu przy tym. Zawsze mnie wspiera i moje pomysły. Wie o tym, że nie wysiedzę w domu nie robiąc nic.


Myślicie, że już niedługo Anna Lewandowska będzie tak samo popularna jak Ewa Chodakowska?


 

Goście w drodze na wesele Roberta Lewandowskiego:

Może Cię również zainteresować:

Wieniawa jest podobna do Lewandowskiej? Zobaczcie, jak komentuje to sama Julia

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady