• BoyToy

Lewandowska opowiedziała nam o Robercie. Taki mąż to skarb

Anna Lewandowska o mężu
Fot. ONS

Anna Lewandowska rok temu była "tylko" przyszłą żoną Roberta Lewandowskiego, ale sukcesy piłkarza sprawiły, że media zaczęły się interesować również nią. A jest kim, bo Lewandowska to nie tylko utytułowany sportowiec, ale i kompetentna trenerka, która od dłuższego czasu propaguje zdrowy styl życia. To z kolei przekłada się na nowe kontrakty. Przypomnijmy: Lewandowska idzie jak burza. Została twarzą zagranicznej marki

Żony piłkarzy często są postrzegane stereotypowo, ale Lewandowską z pewnością ciężko rozpatrywać w tej kategorii. Ona sama nie ukrywa jednak, że mąż jest dla niej sporym wsparciem i partnerem, również w sporcie. W rozmowie z AfterParty.pl Anna zdradziła, że Robert często pomaga jej w ćwiczeniach i jest jej domowym psychologiem. Wydaje się, że receptą na ich udany związek jest właśnie przyjaźń.
 

Robert często mi pomaga. Raczej nie musi mi mówić: Idź biegać, bardziej: Ania, zostań w domu i odpocznij. On też jest takim moim psychologiem domowym i mówi: Ania, dziś odpocznij, bo naprawdę jesteś już przemęczona. Ale faktycznie, stara mi się pomagać i to jest fajne, że jesteśmy małżeństwem i jednocześnie przyjaciółmi. Trenuję z moim trenerem, ale często też z Robertem - wyznała w rozmowie z nami.


Poniżej fragment naszego wywiadu z Anną, w którym mówi o Robercie i stylu życia w Niemczech. Kolejne części już wkrótce online na AfterParty.pl!

Zobacz: Lewandowska pokazała młodszego brata. Przystojny?

 

Anna Lewandowska w drodze na trening:

Może Cię również zainteresować:

Ania Lewandowska zdradziła, jakim dzieckiem jest Klara... Tego o córce Ani i Roberta mogliście nie wiedzieć!

Źródło: Ewelina Gołębiowska, Gary Muvuat, Anna Robak

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady