Anna Lewandowska skomentowała sukces swojego męża, który podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg przeszedł do historii strzelając 5 goli w 9 minut. Co powiedziała żona piłkarza w rozmowie z Dzień Dobry TVN?

Lewy kosmita - dzisiaj mówię na niego. Jestem szalenie dumna z niego i szczęśliwa. Poszłam późno spać bo nie mogłam spać z tych emocji. Oczywiście Robert się wyspał i pojechał już na trening. Muszę przyznać, że szalenie jestem dumna, bo jeszcze tą swoją skromnością po meczu gdzie powiedział: „No tak teraz muszę skupić się na następnym, w następnym również pokazać na co mnie stać". To jest imponujące - relacjonowała poranek z mężem „kosmitą” Lewandowska.

Dumna żona sportowca opowiedziała też, jak wyglądał ich wczorajszy wieczór po pełnym emocji meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg.

Szliśmy spać a Robert zapytał się mnie: „Ania, czy ja mam się zastanawiać nad tym, co ja dzisiaj zrobiłem? ”. A ja się zaczęłam śmiać "nie może jutro". „No dobra, to jutro o tym pogadamy".

Robert Lewandowski zachwycił we wczorajszym meczu, podczas którego w zaledwie kilka minut przesądził o wyniku spotkania. Polak wszedł na boisko w drugiej połowie meczu, kiedy jego drużyna przegrywała 0:1. Lewandowski w mistrzowskim stylu strzelił rywalom 5 bramek w 9 minut. Wyczyn Lewandowskiego zachwycił internautów, którzy zalali sieć zabawnymi memami.

Zobacz: Po sukcesie Roberta Lewandowskiego Internet zalała fala memów. Musicie to zobaczyć!