• BoyToy

To będzie prawdziwy bestseller. Lewandowska pochwaliła się okładką swojej książki

Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską. Nowa książka Anny Lewandowskiej
Fot. www.hpba.pl

Anna Lewandowska konsekwentnie rozbudowuje swoje sportowe imperium i angażuje się w kolejne projekty związane z propagowaniem zdrowego stylu życia. Trenerka już od kilku miesięcy zapowiadała też, że jesienią na półki sklepowe trafi jej debiutancka książka. Przypomnijmy: Lewandowska pochwaliła się fragmentem swojej książki. O czym będzie?

Lewandowska słynie z tego, że do wszystkich swoich zadań podchodzi bardzo skrupulatnie i cały czas poszerza wiedzę, realizując szkolenia czy zdobywając kolejne certyfikaty tak, aby jej dzieło stało na najwyższym poziomie. W końcu nadszedł moment, na który czekała od dawna - dziś Anna pochwaliła się okładką swojej książki "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską". Do sprzedaży trafi ona 22 października, ale można już ją zamawiać w jednej z internetowych księgarni.
 

Przez ostatnie 6 miesięcy to ona spędzała mi sen z powiek i pochłaniała każdą wolną chwilę. Na jej potrzeby jeszcze dłużej stałam w kuchni, testowałam jeszcze więcej potraw, jeszcze wnikliwiej zgłębiałam wiedzę z zakresu dietetyki i układałam nowe zestawy ćwiczeń. Wszystko po to, by jak najdokładniej dopasować moje porady do potrzeb każdego z was. Później spisywałam nowe przepisy, spostrzeżenia i doświadczenia, by moja pierwsza publikacja zachęciła jak najwięcej osób do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia - reklamuje na blogu Anna.


Kupicie książkę Lewandowskiej? Okładka wydawnictwa poniżej.

Zobacz: Matka Lewandowskiego wspiera Annę. Trenerka pokazała zdjęcia z wycieczki

Anna Lewandowska na szkoleniach w USA:

Może Cię również zainteresować:

Oto 10 najlepiej sprzedających się okładek "Party" w 2018 roku! Aż 4 z Małgosią Rozenek. Co z Lewandowską?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje