• dayv

ZGADNIJ: Która polska aktorka pokazała kształtny biust na imprezie?

Anna Karczmarczyk na premierze "Kochanie chyba cię zabiłem"
Fot. ONS

Wczoraj w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Kochanie, chyba cię zabiłem" na której oprócz osób związanych z produkcją pojawiło się sporo młodych aktorów i celebrytów. Przybyłe na wydarzenie gwiazdy jak zawsze starały się zachwycić swoimi kreacjami i pokazać się z jak najlepszej strony.  Przypomnijmy: Uroczysta premiera filmu "Kochanie, chyba cię zabiłem". Kto się pojawił?

Jedną z gwiazd na imprezie była Anna Karczmarczyk znana widzom z filmu "Galerianki" a ostatnio z emitowanego przez Polsat serialu "To nie koniec świata!". To właśnie ona kilka dni temu zszokowała wyznaniem, że na plan serialu dojeżdża motocyklem. (zobacz: Anna Karczmarczyk nie lubi komunikacji miejskiej. Stawia na... motocykl)

Wczorajsza kreacja w której wystąpiła z pewnością na długo zapadnie w pamięć wszystkim zgromadzonym gościom. Młoda gwiazda zdecydowała się na srebrną sukienkę nad kolana z dekoltem niemalże do pępka, przez co wszyscy widzieli jej ponętny biust. Do tego wybrała szpilki w kolorze identycznym jak szminka.

Udana stylizacja?

Zobacz: Katarzyna Herman wybrała kreację odsłaniającą jej piersi

Gwiazdy na premierze nowej komedii:

Może Cię również zainteresować:

WOW! Sławomir w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Nie uwierzysz, kto się w niego wcielił!

Źródło: mat.pras Polsat./Kinga Molenda

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady