Anna Kalczyńska o "romansie" Brada Pitta i Marion Cotillard: "Między nimi zaiskrzyło" WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Anna Kalczyńska komentuje zwiastun filmu z Bradem Pittem i Marion Cotillard. Film z udziałem gwiazdora Hollywood i francuskiej aktorki budzi w mediach spore emocje, ponieważ początkowo mówiło się, że to romans Brada z Marion był przyczyną rozpadu jego małżeństwa z Angeliną Jolie. Choć francuska aktorka zdementowała te plotki, zwiastun filmu "Sprzymierzeni", w którym nie brakuje gorących scen między aktorami, wzbudził kolejną falę spekulacji. Co na ten temat sądzi Anna Kalczyńska? Dziennikarka TVN po obejrzeniu zwiastuna filmu, napisała na Facebooku: "Widziałam trailer. Trudno się oprzeć plotkom..."

Nowy film z udziałem Brada Pitta i Marion Cotillard robi duże wrażenie. Ten spot emanuje energią, która zaiskrzyła między aktorami. Oczywiście pozostaje strefą domysłów czy tam był romans czy nie, ale wpisało się to w klimat dyskusji na temat rozwodu Brada i Angeliny. Zamieściłam ten post, bo to było moje spontaniczne wrażanie, że tam być może coś jest na rzeczy, ale może też nie, powiedziała Party.pl Anna Kalczyńska.

Co o tym myślicie? Zgadzacie się z Anną Kalczyńską? Czy chemia na planie filmu, która była widoczna między Bradem Pittem i Marion Cotillard może świadczyć o tym, że rzeczywiście coś między nimi zaiskrzyło i Angelina Jolie rzeczywiście miała powody do zazdrości?

 

ZOBACZ: Marion Cotillard, to przez nią miało rozpaść się małżeństwo Pitta? "Jest wstrząśnięta oskarżeniami"

 

Gorące sceny między Marion Cotillard a Bradem Pittem na planie filmu Sprzymierzeni

Marion Cotillard, Brad Pitt
Marion Cotillard i Brad Pitt na planie filmu Sprzymierzeni

Marion Cotillard, Brad Pitt jako małżeństwo na planie filmu
Fot. Eastnews

Anna Kalczyńska jest zdania, że między aktorami zaiskrzyło

Anna Kalczyńska
Fot. ONS

Uważasz, że Marion Cotillard i Brad Pitt mieli romans na planie filmu?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady