• BoyToy

Kalczyńska: Pracując w śniadaniówce nie ma się czasu na seks, ale...

Anna Kalczyńska o seksie
Fot. Akpa

Kilka tygodni temu Anna Kalczyńska zadebiutowała w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Prezenterka zastąpiła Jolantę Pieńkowską, która wzbudzała ogromne emocje i miała swój niepowtarzalny styl prowadzenia dyskusji z gośćmi programu. Jej następczyni zdążyła już zaliczyć kilka małych wpadek, ale sympatia widzów do niej raczej na tym nie ucierpiała. Przypomnijmy: Nowa prowadząca DDTVN wygadała ciążę Wendzikowskiej. Ania nie była zadowolona

Kalczyńskiej nie mogło oczywiście zabraknąć na wtorkowej konferencji prasowej, podczas której obecni byli wszyscy dziennikarze i pracownicy Dzień Dobry TVN. Podczas spotkania każdy z nich mógł zabrać głos i podzielić się swoją refleksją dotyczącą pracy w programie śniadaniowym. Anna zdecydowała się na dość nietypowe wyznanie.
 

Minusem pracy w telewizji śniadaniowej jest to, że w tygodniu nie ma się czasu na seks - powiedziała w trakcie konferencji Kalczyńska.


Nic więc dziwnego, że w kolejnych wywiadach musiała się z tych słów wytłumaczyć. Kalczyńska twierdzi, że to była tylko mała prowokacja,  a ona sama nie ma problemu z wygospodarowaniem czasu na sferę intymną.
 

To była oczywiście prowokacja. Chyba trudno posądzać mnie - osobę, która ma trójkę dzieci w tak krótkim odstępie - że od tego tematu uciekam. Nie jest tak, wszystko jest okej, zapewniam. Rzeczywiście ten tydzień, kiedy pracujemy tutaj, wstajemy o 5 i kładziemy się też w miarę szybko, nie pozostawia nam dużo czasu dla siebie i raczej nie sprzyja romantyzmowi i wspólnym kolacjom, ale dajemy radę - tłumaczy w rozmowie z JastrzabPost.pl prowadząca DDTVN.


Polubiliście Annę Kalczyńską? Sprawdza się jako prowadząca w DDTVN?

Zobacz: Pieńkowska wróciła na chwilę do DDTVN. Zdążyła pouczyć nową prowadzącą

Debiut prowadzącej DDTVN na salonach:

Może Cię również zainteresować:

Anna Kalczyńska o odejściu Jarosława Kuźniara z DDTVN: "Teraz marzy mi się partner... wierny!" WIDEO

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady