• dayv

Ania Rusowicz o swojej chorobie: Myślałam, że jestem niezniszczalna

Ania Rusowicz o chorobie
Fot. fot. dziendobrytvn.pl

Ania Rusowicz uważana za jedną z najlepszych polskich wokalistek, kilka miesięcy temu wydała swój drugi album zatytułowany "Genesis". Jego promocja została nagle przerwana, bowiem gwiazda nieoczekiwanie trafiła do szpitala. Media natychmiast obiegła informacja, że wokalistka ma poważne problemy ze zdrowiem. Ania porzuciła na chwilę muzykę i skupiła się na zdrowi, po to by jak najszybciej wrócić na scenę.

Zobacz: Ania Rusowicz ma poważne problemy ze zdrowiem. Jej życie jest zagrożone?

Fani o stanie wokalistki byli na bieżąco informowani na jej Facebooku. To właśnie tam pojawiła się informacja, że zabieg któremu została poddana Rusowicz udał się.

Zobacz: Choroba Rusowicz. Ania jest już po zabiegu

Gwiazda pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" i po raz pierwszy publicznie opowiedziała o swojej chorobie. Jak sama przyznaje nie spodziewała się, że jej stan będzie, aż tak ciężki. Nie wszyscy jednak zdawali sobie sprawę z powagi sytuacji:

Wydarzyła się historia, która ścięła mnie z nóg. Postanowiłam pokazać zaświadczenie lekarskie organizatorom jednego z koncertów, bo niektórzy myślą, że ludzie mediów to tylko paluszek i główka. Ale osoby z mediów również chorują. Nie mają cudownego życia


Gwiazda zapewniła, że udało jej się pokonać chorobę i powoli wraca do formy. Zrozumiała jednak, że musi zmienić tryb życia, żeby choroba po raz kolejny nie przeszkodziła w realizacji jej planów.

Ważne, żeby mieć umiar, czasem trzeba przystopować. Myślałam, że jestem niezniszczalna - wyznała.


Trzymamy kciuki, żeby wszystko potoczyło się po myśli wokalistki.Ania Rusowicz na plaży w Międzyzdrojach:

Może Cię również zainteresować:

Ania Rusowicz: Media cały czas we mnie widzą dziecko! WIDEO

Źródło: LifeStyle Newseria

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady