Angelina Jolie planuje kolejny zabieg
ONS

W lutym minął rok odkąd Angelina Jolie usunęła obie piersi. Seksbomba Hollywood zdecydowała się na ten drastyczny krok z powodu wysokiego ryzyka zachorowania na raka. Cały świat podziwiał aktorkę za decyzję, którą podjęła i wspierał ją w ciężkich chwilach. Gwiazda przyznała, że nie żałuje tego co zrobiła.

Mam się świetnie! Jestem szczęśliwa, że podjęłam taką decyzję. Miałam wspaniałych lekarzy, dobrze znosiłam powrót do zdrowia, a do tego pracowałam nad filmem „Unbroken”, to projekt, który pozwolił mi się na czymś skupić i zmotywował, by zdrowieć i wracać do pracy - przyznała w wywiadzie z Entertainment Weekly


Zobacz: Szok! Angelina Jolie usunęła piersi

Walka z chorobą nadal trwa, ponieważ, żeby zmniejszyć szanse na zachorowanie, gwiazda musi jeszcze usunąć jajniki, które obciążone są genem odpowiedzialnym za rozwój komórek rakowych. W tej samej rozmowie z magazynem, aktorka wyznała, że jest już gotowa na ten zabieg.

Przede mną jeszcze jedna operacja, której nie zrobiłam, a wiem, że muszę zrobić. Gdziekolwiek się pojawiam, to poruszam z moimi rozmówczyniami kwestie zdrowotne. Z mężczyznami rozmawiam o ich córkach i żonach. To bardzo ważne - przyznała Jolie


Nie zdradziła jednak kiedy zabieg się odbędzie. Podziękowała również za wsparcie, które napływa do niej z całego świata.

Zobacz: Angelina Jolie ma poważne problemy ze zdrowiem

Angelina Jolie ze wszystkimi dziećmi na spacerze:

Więcej na temat Angelina Jolie