• patceg

Wpadka Angeliny Jolie: Najpiękniejsza gwiazda Hollywood nie trafiła z makijażem

Angelina Jolie zaliczyła wpadkę na wielkiej gali
Fot. ONS

Gwiazdy dokładają wszelkich starań, aby podczas wielkich imprez wyglądać olśniewająco na czerwonym dywanie. Nie zawsze się to udaje i niestety zdarzają się wpadki. Jeśli chodzi o polskie gwiazdy to do stylizacji nie ma szczęścia Barbara Kurdej-Szatan, która niefortunnie dobiera poszczególne elementy garderoby do siebie. Zobacz: Kurdej-Szatan zaliczyła kolejną wpadkę. Tym razem efekt zepsuły rajstopy 

Nie tylko nasze rodzime gwiazdy popełniają gafy. Ostatnio jedna przydarzyła się Angelinie Jolie. Co prawda nie była to wpadka związana z odzieżą, lecz z makjażem, ale wydarzyła się już po raz kolejny. Gwiazda kilka miesięcy temu pojawiła się na premierze filmu z białym, pudrowym osadem na twarzy. Tym razem na gali Critics Choice Awards aktorka użyła zbyt jasnego korektora pod oczy, co uwydatniło się na zdjęciach i w blasku fleszy. A szkoda, bo stylizacja była nienaganna, a Jolie prezentowała się fantastycznie. 

Co sądzicie?

Zobacz: Kto jej to zrobił?! Angelina zaliczyła MEGA wpadkę z makijażem
 

Jolie i Pitt na premierze filmu "Czarownica":
Może Cię również zainteresować:

Złote Globy 2018: która 43-letnia gwiazd pochwaliła się ciążowym brzuszkiem, której towarzyszył syn, a która wyglądała najpiękniej? Zobaczcie!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady