Kiedyś apetyczne kształty, teraz same kości! Kiedy Angelina Jolie wyglądała lepiej? Teraz czy na początku swojej kariery?

Angelina Jolie, kiedyś młoda, piękna, o apetycznych kształtach, a teraz? Wychudzona, zmęczona, z nogami jak patyczki. Taki smutny widok Angeliny towarzyszy nam już od kilku lat, a w ostatnim czasie wydaje się nam, że piękna Jolie schudła jeszcze bardziej, zwłaszcza po rozstaniu z Bradem Pittem. 

 

Angelina Jolie znów schudła?

Angelina ostatnio pojawiła się w pięknej srebrnej sukni do samej ziemi i wyglądała zachwycająco, jednak kiedy paparazzi przyłapali ją na ulicy w krótki swetrzem, naszym oczom ukazały się przeraźliwie chude nogi Angeliny! Ten widok naprawdę nas przeraził. I choć uważamy, że bycie szczupłym (ale przede wszystkim zdrowym!!!) jest ważne, to Jolie już dawno przekroczyła granicę...

 

Czy zgadzacie się z nami? Kiedy waszym zdaniem Angelina wyglądała lepiej? Jeszcze kilkanaście lat temu kiedy zaczynała karierę, czy mimo wszystko teraz?

 

Zobacz też: „To było 12 lat piekła”, Brad Pitt ostro o swoim związku z Angeliną Jolie! Łączył ich tylko seks?

 

Polecamy: Brad Pitt znalazł sobie młodszą wersję Angeliny Jolie! Zobaczcie, jaka jest podobna!

 

Angelina Jolie teraz

Angelina Jolie znów schudła?
Fot. East News

 

Angelina Jolie na początku swojej kariery

Angelina Jolie, stare zdjęcia
Fot. East News


Może Cię również zainteresować:

Złote Globy 2018: która 43-letnia gwiazd pochwaliła się ciążowym brzuszkiem, której towarzyszył syn, a która wyglądała najpiękniej? Zobaczcie!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje