Angelina Jolie ostro zareagowała na wspólne zdjęcia Brada Pitta i Jennifer Aniston!

Jolie wściekła na Brada i aniston
Fot. East News

 

Wielką niespodzianką było pojawienie się Brada Pitta na 50. urodzinach Jennifer Aniston. Do tej pory byli małżonkowie raczej unikali wspólnego kontaktu, dlatego wiadomość o wspólnej imprezie była dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Okazuje się, że ta informacja bardzo poruszyła też Angelinę Jolie, która ostro zareagowała... Zobaczcie, co zrobiła!

 

Zobacz: Sensacja w Hollywood! Brad Pitt pojawił się na urodzinach Jennifer Aniston!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Jolie jest nadal zazdrosna o Brada Pitta?

Angelina Jolie rozstała się z Bradem, ale nadal widuje się z nim w obecności prawników. W końcu muszą wspólnie ustalać szczegóły dotyczące opieki i wychowania ich dzieci. Gwiazda, która odbiła Aniston męża nawet po rozwodzie ciężko znosi spotkania ojca swoich dzieci z dawną żoną. Jak donosi magazyn Daily Mail Jolie jest nadal zazdrosna o Pitta. Obawia się, że teraz Brad wróci do Jennifer. Na wieść o ich wspólnej imprezie była załamana, jednak pomogli jej przyjaciele, którzy okazali jej pełne wsparcie w tej sytuacji. Paparazzi przyłapali Jolie na rozmowie ze znajomymi i wspólnym wyjściu. Aktorka była uśmiechnięta, więc widocznie szybko uporała się z newsami na temat swojego ex.

 

Co działo się na urodzinach Jennifer Aniston?

 

Urodziny Aniston to było jedno z najważniejszych wydarzeń w Hollywood. Gwiazda serialu "Przyjaciele" skończyła właśnie 50 lat i postanowiła to hucznie uczcić. W Sunset Tower w Los Angeles pojawiła się plejada gwiazd, ale największe zaskoczenie wywołała obecność Brada Pitta. Aktor starał się unikać paparazzi, jednak udało im się sfotografować gwiazdora jak wychodzi z auta i udaje się do restauracji. Już od miesięcy plotkuje się o tym, że ich stosunki uległy ociepleniu. A Pitt okazała byłej żonie ogromne wsparcie, kiedy zmarła jej matka. 

 

Sądzicie, że powrót Aniston i Pitta jest możliwy? 

 

Angelina Jolie nadal jest zazdrosna o Brada

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. EastNews

W weekend Brad Pitt bawił się na urodzinach Jennifer Aniston

Brad Pitt na urodzinach Jennifer Aniston
Fot. East News

Angelina Jolie nie przypuszczała, że jej były mąż wróci do Aniston!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady