Tylko u nas! Aneta Zając o relacjach z Mikołajem Krawczykiem! "Powiem to ostatni raz..."

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk na imprezie Polsatu

Odkąd wyszło na jaw, że związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka przestał istnieć, wszyscy zastanawiają się, co było przyczyną końca ich miłości. Spekulowano, że para się rozstała z powodu zdrady aktora. Pojawiła się też plotka, że Mikołaj Krawczyk porzucił Agnieszkę Włodarczyk, by… ponownie związać się z matką swoich dzieci i byłą partnerką Anetą Zając! Czy to prawda? Sprawdził to najnowszy dwutygodnik „Flesz”!         

Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to z doświadczenia wiem, że nie warto o nim opowiadać. Nawet jeśli zewsząd bombardują mnie informacje o moich rzekomych związkach. Nie muszę nic komentować, bo tak się szczęśliwie składa, że los sam załatwia za mnie takie sprawy – przyznała w rozmowie z „Fleszem” Zając.

Jak aktorka odpowiedziała na pytanie, czy znów stali się sobie bliscy z byłym partnerem?

Widzę, że to gorący temat, który powraca jak bumerang. Powiem to ostatni raz. Jesteśmy z Mikołajem dorosłymi ludźmi i w końcu mamy poprawne relacje. Takie, jakie powinni mieć rodzice, którzy dobro swoich dzieci stawiają na pierwszym miejscu – skwitowała krążące plotki Aneta.

I choć Zając nie ma obecnie żadnego partnera, to nie ukrywa, że jest szczęśliwa, a z wiekiem staje się także… odważniejsza! A to za sprawą dwóch synów, Roberta i Michała, których aktorka kocha najbardziej na świecie.

Znajduję w sobie odwagę, by sięgać po rzeczy, które wcześniej wydawały mi się niedostępne. Czuję, że dopiero nabieram wiatru w żagle, i chcę spełniać swoje marzenia! – deklaruje Aneta.

Chcesz wiedzieć, jakie marzenia udało się spełnić Anecie Zając i jakie talenty odziedziczyli  po niej synowie? Przeczytasz w nowym „Fleszu”.

 

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk: jednak rozstanie! A tak się kochali - przypominamy pamiętny wywiad pary.

 

Aneta Zając zachwyciła stylizacją na ramówce Polsatu.

Aneta Zając na wiosennej ramówce Polsatu
Fot. ONS

 

Aneta Zając podczas oscarowej nocy z gwiazdami.

Aneta Zając w niebiskim garniturze
Fot. ONS.pl

 

Aneta Zając prowadzi kulinarnego bloga.

Aneta Zając w kolorowych szpilkachw sklepie

Może Cię również zainteresować:

Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk i historia ich konfliktu. Dlaczego nie potrafią się dogadać?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czy myślisz, że Aneta Zając opowie kiedyś o szczegółach swojego rozstania z Mikołajem Krawczykiem?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady