• BoyToy

Aneta Zając ma sposób na ochronę swojej prywatności [WIDEO]

Aneta Zając strzeże swojej prywatności
Fot. ONS

Aneta Zając przez ostatnich kilka miesięcy przeszła jedną z najbardziej efektownych metamorfoz w rodzimym show-biznesie. Aktorka mocno schudła, zmieniła styl i teraz zachwyca na salonach przy każdej okazji. Przypomnijmy: Bardzo modna Aneta Zając na imprezie Polsatu

Zając to również świetny przykład na to, że gwiazdy mogą skutecznie chronić swojej prywatności i zachowywać się z klasą nawet wtedy, gdy nikt tego od nie oczekuje. Wciąż nie milkną bowiem echa rozstania Anety z Mikołajem Krawczykiem, ale aktorka konsekwentnie odmawia udzielania komentarzy na ten temat. W wywiadzie dla AfterParty.pl Zając przyznaje, że nie jest zmęczona ciągłym negowaniem pytań o życie prywatne i jest szczęśliwa, że media szanują jej wybór, gdy odmawia odpowiedzi.
 

Wystarczy, że powiem "nie, dziekuję - nie będę komentować". Ludzie to szanują i to mnie bardzo cieszy - wyznała w rozmowie z nami.


Aktorka dodała też, że ona i dzieci po przeprowadzce do Warszawy odnajdują się w stolicy bardzo dobrze. Zobaczcie nasz krótki wywiad z Anetą Zając:

 

Może Cię również zainteresować:

Wręczyliśmy statuetki zwycięzcom plebiscytów "Party" i "Party.pl"!

Źródło: Bartek Ufniarz, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady