• patceg

Nowa ciąża w show-biznesie? Todorczuk podkreśliła wyraźnie zaokrąglony brzuszek na imprezie

Aneta Todorczuk-Perchuć w ciąży
Fot. ONS

Aneta Todorczuk-Perchuć od niedawna może cieszyć się nową posadę w TVN. Aktorka została trenerką w programie "Mali Giganci", gdzie wraz z dzieciakami przygotowuje się do występów przed jury. Ostatnio skomentowała też specyficzne poczucie humoru Kuby Wojewódzkiego, który jest jednym z jurorów. Zobacz: Ogromne wyzwanie trenerów. "Dzieci mają być przygotowane na poczucie humoru Kuby"

Wczoraj gwiazda pojawiła się na gali rozdania nagród MocArty, gdzie zaprezentowała się w dopasowanej sukience od TOMOATOMO. Na ściance dało się zauważyć nieco zaokrąglony brzuszek, co może wskazywać, że aktorskie małżeństwo zdecydowało się na powiększenie rodziny. W sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ moda na ciążowe brzuszki na salonach trwa, a Todorczuk-Perchuć promienieje.

A może to tylko kilka nadprogramowych kilogramów? Albo źle dobrana sukienka? Musimy poczekać na komentarz samej zainteresowanej.

AKTUALIZACJA:

Aneta odniosła się do spekulacji:

O masz. Człowiek pójdzie na dobrą kolację z dawno nie widzianym mężem i już spekulacje... Nie, przykro mi ale nie bedzie trzeciego Perchuciątka! - napisała na Facebooku

 

Zobacz: 5 fałszywych objawów ciąży 

Ciężarna Dereszowska poprowadziła imprezę:

Może Cię również zainteresować:

Cezary z "Sanatorium miłości" pomógł innemu uczestnikowi znaleźć miłość! Któremu?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady