The Voice Senior

To już pewne! Andrzej Piaseczny nie pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland"! O tym, że lubiany przez widzów juror zniknie z muzycznego talent-show media informują już od kilku dni. Plotkowano, że w producenci postanowili zmienić skład jurorski przed dziewiątą edycją programu. Teraz okazuje się, że Andrzej Piaseczny sam podjął decyzję, że nie będzie jurorem w najnowszej odsłonie "The Voice of Poland". Dlaczego?

 

Andrzej Piaseczny tłumaczy, dlaczego znika z "The Voice of Poland"

Popularny juror w rozmowie z magazynem "Prestiż. Magazyn Szczeciński" przyznał, że nie pojawi się w dziewiątej edycji "The Voice of Poland", jednak nie wyklucza, że będzie jurorem w kolejnych odsłonach show!

W tym programie już także nie wystąpię, zrezygnowałem. Nie mówię jednak, że na zawsze. Kto wie - być może zabraknie widzom na jurorskim fotelu mnie i mojego specyficznego poczucia humoru. Wtedy zobaczymy, co przyniesie życie- zdradził Andrzej Piaseczny. 

Żałujecie, że Andrzej Piaseczny znika z  "The Voice of Poland"? Przypominamy, że 9. edycja muzycznego talent-show pojawi się w jesiennej ramówce TVP2.

 

Zobacz także: Intymny sekret Andrzeja Piasecznego ujrzał światło dzienne

 

Andrzej Piaseczny znika z "The Voice of Poland".

The Voice of Poland - Andrzej Piaseczny
mat. prasowe

 

Muzyk nie wyklucza, że w przyszłości jeszcze pojawi się w programie.

Andrzej Piaseczny
ONS.pl

Więcej na temat The Voice of Poland