Andrzej Piaseczny pochwalił się zdjęciami ze ŚLUBU! Kim jest panna młoda?

Ślub Piaska?!

 

Andrzej Piaseczny pochwalił się pięknymi zdjęciami ze ślubu! Piosenkarz i były juror "The Voice of Poland" bardzo rzadko dzieli się tak prywatnymi informacjami z mediami i swoimi fanami. Teraz jednak zrobił wyjątek i pokazał w sieci  fotorelację z wyjątkowej uroczystości! Na zdjęciach widzimy, jak Andrzej Piaseczny ubrany w elegancki frak trzyma za rękę pannę młodą... Kim jest tajemnicza blondynka?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: W serialu Andrzej Piaseczny i Ania Przybylska byli parą. Co muzyk mówił nam o wspólnych scenach? "Do dzisiaj się wstydzę..."

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Andrzej Piaseczny zdradził, kim jest panna młoda!

 

Okazuje się, że muzyk wziął udział w ślubie swojej siostry Basi! Zobaczcie, co napisał pod zdjęciami z ceremonii, która odbyła się we Włoszech. 

 

Dzisiaj zaprowadziłem do ołtarza moją najukochańszą siostrę Basię. Basia, Stephen I love you more than anything in this world!!! Pięknie dziękujemy @malwinawedzikowska za projekt zjawiskowej sukni i fraka. 😘 #najlepszy #dzień #w #życiu- czytamy na profilu muzyka na Instagramie.

 

Musimy przyznać, że siostra Andrzeja Piasecznego wyglądała zjawiskowo! Warto dodać, że na ślubie siostry Piaska pojawiła się również Majka Jeżowska! W duecie wykonali dla pary młodej utwór "Piękna i bestia"  z ostatniej płyty piosenkarki. Zobaczcie relację z uroczystości! 

 

Zobacz także: Smutne wyznanie Andrzeja Piasecznego: „Od alkoholizmu dzieliła mnie milisekunda, przeżyłem artystyczne załamanie”

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcia z ślubu siostry.

 

Piosenkarz zaprowadził siostrę do ołtarza.

Andrzej Piaseczny
Fot. ONS.pl
 

 

 

 

 

 

Podoba się Wam elegancki look Andrzeja Piasecznego?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady