Andrzej Piaseczny pochwalił się zdjęciami ze ŚLUBU! Kim jest panna młoda?

Ślub Piaska?!

 

Andrzej Piaseczny pochwalił się pięknymi zdjęciami ze ślubu! Piosenkarz i były juror "The Voice of Poland" bardzo rzadko dzieli się tak prywatnymi informacjami z mediami i swoimi fanami. Teraz jednak zrobił wyjątek i pokazał w sieci  fotorelację z wyjątkowej uroczystości! Na zdjęciach widzimy, jak Andrzej Piaseczny ubrany w elegancki frak trzyma za rękę pannę młodą... Kim jest tajemnicza blondynka?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: W serialu Andrzej Piaseczny i Ania Przybylska byli parą. Co muzyk mówił nam o wspólnych scenach? "Do dzisiaj się wstydzę..."

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Andrzej Piaseczny zdradził, kim jest panna młoda!

 

Okazuje się, że muzyk wziął udział w ślubie swojej siostry Basi! Zobaczcie, co napisał pod zdjęciami z ceremonii, która odbyła się we Włoszech. 

 

Dzisiaj zaprowadziłem do ołtarza moją najukochańszą siostrę Basię. Basia, Stephen I love you more than anything in this world!!! Pięknie dziękujemy @malwinawedzikowska za projekt zjawiskowej sukni i fraka. 😘 #najlepszy #dzień #w #życiu- czytamy na profilu muzyka na Instagramie.

 

Musimy przyznać, że siostra Andrzeja Piasecznego wyglądała zjawiskowo! Warto dodać, że na ślubie siostry Piaska pojawiła się również Majka Jeżowska! W duecie wykonali dla pary młodej utwór "Piękna i bestia"  z ostatniej płyty piosenkarki. Zobaczcie relację z uroczystości! 

 

Zobacz także: Smutne wyznanie Andrzeja Piasecznego: „Od alkoholizmu dzieliła mnie milisekunda, przeżyłem artystyczne załamanie”

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcia z ślubu siostry.

 

Piosenkarz zaprowadził siostrę do ołtarza.

Andrzej Piaseczny
Fot. ONS.pl
 

 

 

 

 

 

Podoba się Wam elegancki look Andrzeja Piasecznego?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje