Kryzys w małżeństwie Agaty Dudy i Andrzeja Dudy wciąż trwa? "Relacja między nimi wygląda na dość chłodną"

Kryzys w małeżeństwie Agaty i Andrzeja Dudów?

Od kilku tygodni prasa spekuluje na temat kryzysu w małżeństwie prezydenckiej pary. Czy rzeczywiście Andrzej i Agata Dudowie oddalili się od siebie? Jak donosi "Dobry Tydzień" parze udało się znaleźć sposób, aby naprawić swoje relacje.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Tajemnica koszulki Agaty Dudy wyjaśniona! Co tak oburzyło internautów? WIEMY!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Kryzys w małżeństwie Agaty Dudy i Andrzeja Dudy pokonany?

Zaczęło się niewinnie - od niefortunnego wpisu Andrzeja Dudy na Twitterze. Później media zauważyły, że Agata Duda zniknęła z mediów, nie udziela się publicznie. Powodem jej nieobecności miał być fakt, że Agata nie zgadza się ze wszystkimi decyzjami męża. Ponadto - podobno Jarosław Kaczyński ma problem z rodziną Pierwszej Damy, która ma poglądy lewicowe.

Relacja między prezydentem a żoną wygląda na dość chłodną. Inaczej z córką - tę obdarza spojrzeniem pełnym uczucia, podziwu - mówi w tygodniku "Polityka" autorka książki o kształtowaniu wizerunku dr Monika Kaczmarek-Śliwińska.

Czy czułe gesty, których nie brakowało u pary prezydenckiej podczas oficjalnych wyjść, również są na pokaz?

Przytulenie, objęcie, wyciągnięcie dłoni czy pocałunek sprawiają wrażenie sztucznego i bardziej na potrzeby mediów, niż wynikającego z rzeczywistej potrzeby i odruchu bliskich sobie osób - dodaje dr Monika Kaczmarek-Śliwińska. 

Tak twierdzą specjaliści, ale osoby z otoczenia pary uważają, że między nimi wszystko dobrze się układa. Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Dobry Tydzień", kryzys jest wyolbrzymiony przez media. Para ma problemy, jak każda inne, ale radzą sobie z nimi doskonale. Pomagają im wspólne wyjazdy. Prawie co weekend jeżdżą do ukrytego w lesie ośrodka prezydenckiego "Promnik" w Rudzie Tarnowskiej. Tam mogą  się wyciszyć, spokojnie porozmawiać, a także pójść na mszę w niedzielę. Para razem świętowała również niedawne urodziny Agaty Dudy. Wszystko więc wraca do normy!

 

Zobacz także: Dlaczego Agata Duda zniknęła z mediów? "Widać, że ją ugaszono!", "Dystansuje się od męża"

 

Andrzej i Agata Dudowie mają się dobrze!

Andrzej Duda, Agata Duda
Fot. East News

Agata i Andrzej Dudowie pokonali kryzys w małżeństwie!

Andrzej Duda z żoną na inauguracji IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych
Fot. East News

 

 

Czy wspólny wyjazd to dobry sposób na kryzys?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje