Andrzej Grabowski chudnie w oczach! Zrzucił już 10 kilogramów, a to dopiero początek...

Andrzej Grabowski w szóstym odcinku Tańca z Gwiazdami
Fot. Akpa

Andrzej Grabowski od kilku lat zmaga się z nadwagą. Aktor przeszedł operację obu bioder i ma spore problemy z poruszaniem się. Dodatkowe kilogramy przeszkadzają mu w codziennych czynnościach czy w wykonywaniu wszystkich poleceń reżyserów podczas kręcenia filmów, dlatego Grabowski przeszedł na dietę i stara się jeść mniej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Efekty są spektakularne, bo od sierpnia schudł już dziesięć kilogramów!

W rozmowie z "Super Expressem" aktor pochwalił się, jak udaje mu się wytrwać na diecie. Okazuje się, że nie zrezygnował ze wszystkich smakołyków - Grabowski postawił na zasadę "wszystko, ale z umiarem".

(...) Jadam znacznie mniej, niż jadałem. Byłem właśnie z żoną na obiedzie, zjadłem pizzę i tyle. Dawniej jeszcze oprócz pizzy zamawiałem kalmary, deser. Potrafię już powiedzieć sobie "nie". (...) Jestem dużo szczuplejszy. Od sierpnia zrzuciłem około dziesięciu kilo. I mam nadzieję, że jeszcze z piętnaście, a właściwie osiemnaście zrzucę - mówi tabloidowi.

My życzymy Andrzejowi Grabowskiemu wytrwałości w zrzucaniu kilogramów. Zdrowie jest przecież najważniejsze! Przekonał się o tym również Olaf Lubaszenko, któremu udało się schudnąć aż 50 kilogramów! Przypomnijmy, że aktor w najtrudniejszym momencie ważył ponad 135 kilogramów.

 

Zobacz też: Dramat w rodzinie Andrzeja Grabowskiego. Żona aktora doznała udaru mózgu

 

Andrzej Grabowski na premierze filmu "Na granicy" w lutym 2016

Andrzej Grabowski
Fot. ONS

Andrzej Grabowski w sierpniu 2015

Andrzej Grabowski
Fot. ONS

 

 

Może Cię również zainteresować:

Gwiazda "M jak miłość" nie chce występować w "Tańcu z Gwiazdami" przez jednego jurora! O co chodzi?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Andrzej Grabowski powinien zrzucić jeszcze kilkanaście kilogramów?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady