• BuFi

Bachleda Curuś dostała rolę w Hollywood u boku przystojniaka! Tabloid już spekuluje romans

Alicja Bachleda Curuś w filmie z irańskim gwiazdorem
Fot. ONS

Alicja Bachleda Curuś od kilku lat robi karierą za Oceanem. W Polsce pojawia się tylko przy wyjątkowych okazjach. Niedawno została twarzą jednej z galerii handlowych, a na spotkaniu promocyjnym zaskoczyła dość sporą metamorfozą. Przypomnijmy: Alicja Bachleda-Curuś nie do poznania! Nowa fryzura, opalenizna i piękne nogi

Częściej jednak mogliśmy usłyszeć o Alicji nie w kontekście jej nowych ról, a m.in. wychowywania synka, którego ojcem jest wielki gwiazdor Hollywood - Colin Farrell. Teraz sytuacja może się jednak zmienić. Aktorka dostała niedawną rolę w światowej produkcji "Polaris", gdzie gra Amerykankę irańskiego pochodzenia. U jej boku pojawi się 35-letni Bahram Radan, który zdążył podbić swój ojczysty kraj, czyli Iran. Tam nazywany jest nawet "irańskim Bradem Pittem", ze względu na zniewalającą urodę. Teraz postanowił robić karierą w Ameryce.

Polskie media już wietrzą romans. "Na żywo" twierdzi, że Bahram uchodzi za casanovę, a Alicja jest w nim już podobno bardzo zauroczona. Czy jednak zdecyduje się na taki związek jak z Colinem?

Zobacz: Nowy facet Szulim nie zapomniał o swojej eks. Milioner ma plany wobec Bachledy


Alicja Bachleda Curuś na imprezie w Polsce:

Może Cię również zainteresować:

Wiemy dlaczego Gortat rozstał się z Bachledą-Curuś! Była Marcina zdradziła całą prawdę

Źródło: Anna Robak

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady