• patceg

Po wielkim sukcesie La Manii czas na zmiany. Przetakiewicz zaangażowała syna

Syn Joanny Przetakiewicz prezesem La Manii
Fot. ONS

Wczoraj w warszawskim Soho Factory odbył się wielki pokaz marki La Mania, którą prowadzi Joanna Przetakiewicz. Na imprezie pojawiło się grono gwiazd, które uwielbiają kolekcje projektantki ze względu na klasykę i ponadczasowość. Pojawiły się między innymi: Anja Rubik i Anna Lewandowska. Zobacz: Lewandowska spełniła swoje marzenie. Pochwaliła się selfie z Rubik

Warto dodać, że La Mania jest znana nie tylko u nas w kraju, ale również za granicą. Marka posiada swój butik w jednym z najbardziej luksusowych domów handlowych na świecie, w londyńskim Harrodsie. Te ogromne sukcesy to przede wszystkim zasługa projektantki i jej konsekwencji, a także zespołu, którym kieruje. Teraz być może nadejdą nowe czasy dla La Manii, ponieważ Przetakiewicz mianowała swojego najstarszego syna Alexa prezesem firmy. Jednak nie tylko więzy rodzinne miały na to wpływ, ale również wykształcenie i pewne cechy charakteru, które z pewnością ułatwią mu pracę na tym stanowisku. 

W jednym z wywiadów wyznała, że Alex skończył stosunki międzynarodowe na uczelni w Rzymie, a ponadto szybko nawiązuje nowe znajomości. 

Zobacz: Przetakiewicz pokazała zdjęcie z urodzin. Zabrakło kilku świeczek
 
 

Przetakiewicz w czerni rozchwytywana przez gwiazdy na pokazie La Mania:

Może Cię również zainteresować:

Gwiazdy, muzy i modowe święto - co się działo na szóstym Flesz Fashion Night? Zobacz WIDEO

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady