Aleksandra Kwaśniewska
ONS/Instagram

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła ponętne zdjęcie na swoim Instagramie. Na fotografii widzimy córkę byłego prezydenta, leżącą wśród lampionów i świec, okrytą jedynie... futrem! O co chodzi? Ta intrygująca fotka jest formą uczczenia przez Kwaśniewską 40-tych urodzin jej przyjaciółki Natalii Kukulskiej. Zdjęcie pojawiło się w sieci po imprezie urodzinowej piosenkarki i prawdopodobnie nawiązuje do jednego z prezentów, który otrzymała gwiazda.

Ku pamięci Natusi wspomnienie prezentu numer trzy postać odziana w kapeć i sztuczne futra smaży się w pląsach przy kominku zaprawdę powiadam Wam nie chcielibyście widzieć tego teledysku - napisała Aleksandra Kwaśniewska pod zdjęciem.

Natalia Kukulska odpowiedziała na ten wpis równie enigmatycznym komentarzem.

Nigdy nie komentuję na Instagramie. Ale jakiś wewnętrzny imperatyw zmusza mnie bym stanowczo zaprzeczyła ostatniemu hashtagowi... A poza tym "Cudownych przyjaciół mam"!!! - nie ma takiego Yacha. Grand Prix!!!

O co dokładnie chodzi? Zapewne wiedzą tylko obie panie. Jedno jest pewne - tak odważnego zdjęcia Aleksandry Kwaśniewskiej jeszcze nie widzieliśmy. ;) Jak wam się podoba?

 

Zobacz też: Natalia Kukulska obchodzi 40 urodziny. Pamiętacie ją sprzed lat? Zobaczcie najlepsze sesje z VIVY!

 

Aleksandra Kwaśniewska pozuje w futrze na Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska
Instagram

Kwaśniewska uczciła w ten sposób 40. urodziny Natalii Kukulskiej.

Natalia Kukulska w ciemnej sukni z sercem
ons.pl

 

Więcej na temat Aleksandra Kwaśniewska