• BoyToy

Dramat Kisio: Jestem chora. Przytyłam już 8,5 kilo

Ola Kisio ma chorą tarczycę
Fot. ONS

Aleksandra Kisio to znana wszystkim aktorka serialowa. Szczyt jej kariery, podobnie jak w przypadku wielu aktorek, przypadł na czas udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Kisio po krótkiej przerwie wraca do show-biznesu i na salony, gdzie zachwyca stylizacjami. Przypomnijmy: Najlepiej ubrane gwiazdy na pokazie Paprocki & Brzozowski

Aktorka dostała ostatnio rolę w "Pierwszej Miłości" i jest szansa, że znów przypomni o sobie szerszej publiczności. Niestety, pomyślny rozwój wypadków w życiu zawodowym nie idzie w parze ze zdrowiem gwiazdy. Kisio choruje bowiem na tarczycę, ostatnio też miała wyraźne problemy z wagą i jej wahaniami. O swoim problemie Aleksandra opowiedziała jednemu z tygodników.

Zaczęło się od tego, że źle się czułam, gdy przyjmowałam pigułki antykoncepcyjne. Odstawiłam je, a potem wymieniłam na inne, po których czułam się jeszcze gorzej, więc przestałam w ogóle je stosować. Niestety, zamiast być lepiej, było coraz gorzej. Momentalnie zaczęłam tyć. W dwa i pół tygodnia przybrałam na wadze 8,5 kilograma! - powiedziała w rozmowie z "Życiem na Gorąco".


Wypada nam zatem życzyć zdrowia! Aleksandra Kisio nie jest pierwszą gwiazdą, która ostatnio ma z nim problemy.

Zobacz: Kayah ma problemy ze zdrowiem przez złą dietę!

Aleksandra Kisio i inne gwiazdy podczas pokazu Paprocki & Brzozowski:

Może Cię również zainteresować:

Wzruszona Ola Kisio wspomina Annę Przybylską: "Była wspaniała". Czy chciałaby ją zagrać?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady