Aguilera jest złą matką?

ALLONS_1053941_Christina Aguilera.jpg
Fot. ONS
Christina Aguilera chyba trochę się zapomniała. Najpierw mieszkała z mężem i kochankiem pod jednym dachem, a kiedy już w końcu udało jej się rozwieść wpadła w kolejne kłopoty. Wszystko przez pijackie wybryki. Niedawno została zatrzymana przez policję po tym jak awanturowała się po złapaniu jej pijanego kochanka prowadzącego samochód. 

To wszystko może się odbić już wkrótce w sądzie, bowiem za kilka dni odbędzie się rozprawa, gdzie zostanie podjęta decyzja komu przyznać prawa rodzicielskie. 

Jak donosi magazyn "Star" Aguilera co raz częściej zaczyna zaglądać do kieliszka. Wszystkie te śmierdzące skandale wokół niej powodują, że jej szanse na zatrzymanie opieki nad dzieckiem nikną z dnia na dzień. Tymczasem jej były mąż Jordan Bratman jest postrzegany jako przykładny mąż i ojciec.

Jak myślicie komu sąd powinien powierzyć prawa rodzicielskie? Może wielkie gwiazdy muzyki nie mają dość czasu by wychowywać swoje dzieci? Myślicie, że Aguilera podzieli los Britney Spears?

pijavka
Może Cię również zainteresować:

Jaki kontakt ma Radek Majdan z synami Jacka Rozenka? To on przeprowadza z nimi męskie rozmowy? Zdradził nam, jakie relacje ich łączą!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje