Dlaczego Woźniak-Starak zdecydowała się na reklamę kosmetyków? Czy milionerkę przekonała gigantyczna kwota?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała z kim spędziła święta Wielkanocne

Zacznie od lakierów do paznokci i pomadek do ust, a pod koniec roku dojdą inne kolorowe kosmetyki do makijażu. Wszystkie te produkty marki Semilac będzie teraz reklamować Agnieszka Woźniak-Starak. Jaką kwotę dziennikarka zarobiła na tym kontrakcie? Czy fakt, że od czasu, gdy została żoną Piotra Woźniaka-Staraka, nie wystąpiła w żadnej kampanii reklamowej, oznacza, że zaproponowano jej bajońską sumę? Przecież Zenek Martyniuk za reklamowanie napoju energetycznego dostał milion złotych, a Edyta Górniak za hybrydowe lakiery do paznokci blisko milion.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Ślub Radwańskiej kosztował 200 tys., ale nie był najdroższym w show-biznesie! Kto zapłacił więcej?

Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak wzięła udział w reklamie kosmetyków?

"Z celebrytami jest jak z dziełami sztuki, wszystko zależy, czy znajdzie się entuzjasta, by zapłacić naprawdę duże pieniądze", mówi Rafał Baran, specjalista od kampanii z udziałem gwiazd, który robił poprzednia kampanię z Agnieszką dla T-Mobile a dziś jest CO 4FunMedia.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć Woźniak-Starak mogła zainkasować za ten kontrakt około 300 tysięcy złotych. A to oznacza, że stawki Agnieszki wcale nie są najwyższe na rynku. Podobno Agnieszka przekonała się do pomysłu tej kampanii, ponieważ spodobała jej się jakość kosmetyków Semilac.

 

ZOBACZ: To mogło się zakończyć modową katastrofą! Srebro, błysk, oversize... Czy Agnieszka Woźniak-Starak obroniła swoją stylizację?

 

Agnieszka Woźniak Starak Szulim kiedyś
Fot. East News

 

Agnieszka Woźniak Starak zastąpiła Magdę Mołek

Czy uważasz, że Agnieszka pasuje do reklamowania szminek i kosmetyków do makijażu?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje