• patceg

Agnieszka Włodarczyk wygrała proces z tabloidem. Poszło o Anetę Zając

Wyrok w sprawie Agnieszki Włodarczyk
Fot. ONS

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk uchodzą za jedną z najbardziej lubianych i zgodnych par w polskim show-biznesie. Razem udzielają się charytatywnie i pomgają zwierzętom. Biorą udział w licznyc protestach, a ostatnio sami postanowili nakręcić szokujący filmik, który choć trochę miał przybliżyć jak cierpią zwierzęta. Wideo odbiło się głośnym echem. Zobacz: Przestraszona i pobita Włodarczyk z Krawczykiem. Przeszli tortury

Jednak nie zawsze parze układało się tak jak teraz. Ich początki były trudne głównie ze względu na wcześniejszy związek aktora z Anetą Zając i dwójkę ich wspólnych dzieci. Media nie dawały im spokoju, a często też dopisywały własną historię. W ten oto sposób w obiegu pojawiały się informacje, że Włodarczyk rozbiła małżeństwo Krawczyka i Zając, a byłej żonie ukochanego utrudniała pracę na planie serialu "Pierwsza miłość", gdzie razem grają. Wszystko to stawiało aktorkę w negatywnym świetle, więc postanowiła wytoczyć proces o zniesławienie.

Sprawa już się zakończyła, a Włodarczyk pochwaliła się na swoim Facebooku prawomocnym wyrokiem sądu, z którego wynika, że wygrała rozprawę.  

Zobacz: Jest wyrok dla Joanny L.! Znamy szczegóły
 


 

Włodarczyk w świetnej stylizacji na promocji kalendarza:

Może Cię również zainteresować:

Kolejne rozstanie w życiu Agnieszki Włodarczyk! Zobacz, z kim spotykała się aktorka

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady