Agnieszka Szulim schudła siedem kilogramów
Akpa

W życiu Agnieszki Szulim dzieje się ostatnio sporo i to nie tylko na polu zawodowym. Dziennikarka po roku związku rozstała się z partnerem, a przed nią bardzo pracowita jesień. Gwiazda mocno też zeszczuplała, co dało się zauważyć szczególnie na ostatniej konferencji TVN, gdzie wystąpiła w krótkiej sukience. Przypomnijmy: Szulim w stylizacji za 15 tysięcy. Skradła show na prezentacji ramówki TVN

Nowa figura gwiazdy nie ma jednak nic wspólnego z rozstaniem i jest efektem ciężkiej pracy. Agnieszka zmieniła dietę, zaczęła też regularnie ćwiczyć i można śmiało powiedzieć, że to się opłaciło. Jak donosi "Flesz", Szulim schudła aż siedem kilogramów. Pod wrażeniem jej przemiany są nie tylko internauci, ale również znajomi, którzy chwalą zdrowy tryb życia.
 

Agnieszka w zeszłym roku nabrała więcej ciała, bo... przecież jej facet był restauratorem. Ale z czasem zbędne kilogramy zaczęły jej przeszkadzać i postanowiła więcej ćwiczyć. Pilnuje tego, co je. I dużo się rusza, ot cała filozofia. Zaplanowała codzienne treningi na świeżym powietrzu, a do Dzień Dobry TVN często przyjeżdża rowerem - zdradzają w rozmowie z "Fleszem" znajomi Szulim.


Jak na zamieszanie wokół wagi reaguje sama zainteresowana? Agnieszka twierdzi, że jest w życiowej formie.
 

Czuję się świetnie i w wieku 36 lat jestem w swojej życiowej formie - komentuje dla magazynu Szulim.


Wygląda lepiej po zrzuceniu siedmiu kilogramów?

Zobacz: Sablewska i Szulim podobno za sobą nie przepadały. Teraz znalazły nić porozumienia

Agnieszka Szulim na konferencji TVN:

Więcej na temat Agnieszka Szulim