• KK

Agnieszka Szulim ma dość pracy w show-biznesie? "Nie chciałabym męczyć ani siebie, ani innych"

Agnieszka Szulim w bordowej sukience w kropki i gładkich włosach
Fot. ons.pl

Agnieszka Szulim ma już dosyć pracy w show-biznesie? Okazuje się, że gwiazda TVN jest już zmęczona swoją ogromną popularnością. Dziennikarka w rozmowie z Faktem przyznała, że prowadzenie trzech programów i głośne zaręczyny w 2015 roku sprawiły, że teraz ma ochotę nieco wycofać się z życia publicznego. Czyżby chciała zrezygnować z pracy w telewizji?

Trzy programy i zaręczyny to ogromna kumulacja. Jak człowiek jest wszędzie, robi się nudny, a dla ludzi to może być męczące. A ja nie chciałabym męczyć ani siebie, ani innych. Nie chciałabym być aż tak integralną częścią show-biznesu. Nie do końca pisałam się na to wszystko, co dzieje się przy okazji. Szukam innych rozwiązań - zdradziła Agnieszka Szulim. Mijają 3 lata odkąd jestem w TVN i dobrze mi tu, nie mogę narzekać. Przyjdzie jednak taki moment, że będę szukała czegoś jeszcze, raczej poza telewizją. Zobaczymy.

O Agnieszce Szulim rzeczywiście było ostatnio bardzo głośno. Dziennikarka została okrzyknięta największą gwiazdą stacji, a jej związek z Piotrem Woźniakiem- Starakiem i głośne zaręczyny, do których doszło na charytatywnym balu TVN tylko podgrzały atmosferę wokół Agnieszki. Od kilku miesięcy media żyją ślubem Szulim i milionera, który z pewnością będzie największym wydarzeniem roku w show-biznesie.

 

Myślicie, że Agnieszka Szulim zrezygnuje z pracy w show-biznesie? Ostatnio zabrakło jej na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Gwiazda wybrała się wówczas na romantyczną wyprawę z narzeczonym.

Zobacz: TYLKO U NAS: Agnieszka Szulim nie pojawi się na ramówce TVN?! Wszystko przez wyjazd z Piotrem!

 

Agnieszka Szulim jest zmęczona swoją popularnością.

Gwiazda TVN wycofa się z życia publicznego?

Może Cię również zainteresować:

Ślub Radwańskiej kosztował 200 tys., ale nie był najdroższym w show-biznesie! Kto zapłacił więcej?

Czy Agnieszka Szulim powinna zrezygnować z pracy w telewizji?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady