• BoyToy

W życiu Szulim pojawił się nowy mężczyzna. To milioner i były facet znanej gwiazdy

Nowy mężczyzna w życiu Szulim?
Fot. ONS

Jeśli wskazać najgłośniejsze nazwisko w show-biznesie to bez wątpienia wybór padłby na Agnieszkę Szulim. Gwiazda TVN od miesięcy nie schodzi z pierwszych stron gazet, a powód jest wiele - kontrowersyjne show "Na Językach", efektowna metamorfoza, rozstanie z facetem czy ostatnio znaczny spadek wagi, który był szeroko komentowany chyba przez wszystkie media. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że szum medialny sprzyja też kolejnym kontraktom, które podpisuje dziennikarka. Przypomnijmy: Najdroższy sklep w Polsce uznał Szulim za ikonę stylu. Te zdjęcia to potwierdzają

Nic jednak nie zapowiada, aby ta sytuacja miała się wkrótce zmienić. Wręcz przeciwnie - mamy przesłanki, aby sądzić, iż zainteresowanie osobą Agnieszki wzrośnie jeszcze bardziej. Wszystko za sprawą nowego mężczyzny, który pojawił się w jej życiu. Jak udało się ustalić AfterParty.pl, nowym wybrankiem Szulim jest Piotr Woźniak-Starak, milioner związany w przeszłości z Alicją Bachledą-Curuś. To właśnie o Agnieszce pisało najprawdopodobniej "Party", które informowało, że Starak "spotyka się z gwiazdą TVN". Milioner od dłuższego czasu był singlem, ale teraz jest podobno mocno zauroczony śliczną blondynką.

Zobacz: Bachleda i milioner już nie są parą. Starak znalazł nową miłość

W środowisku spekuluje się też, że bliższa relacja Agnieszki i Piotra ochłodziła nieco relację dziennikarki z Natalią Klimas, która jeszcze rok temu sama była związana z producentem filmowym. Przyjaciółki do niedawna eksponowały swoją przyjaźń na salonach i Instagramie, publikując wspólne zdjęcia i nie szczędząc sobie komentarzy - dziś takich serdeczności nie uświadczymy.

Pasują do siebie?

Zobacz: Czego Szulim nigdy nie powie dziennikarzom? "Mam swoją granicę"

 

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Ślub Radwańskiej kosztował 200 tys., ale nie był najdroższym w show-biznesie! Kto zapłacił więcej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady