• BoyToy

Szulim w "Na Językach" nabija się z wypadku Dody. Przesadziła?

66
Reakcji
Szulim nabija się z wypadku Dody
Fot. tvn.pl

Tydzień temu Doda podczas jednego z koncertów miała nieszczęśliwy wypadek - piosenkarka tak niefortunnie upadła ze sceny, że uszkodziła sobie odcinek szyjny kręgosłupa. Teraz czeka ją kilka tygodni przerwy i rehabilitacja z uwagi na jej wieloletnie już problemy z kręgosłupem. Przypomnijmy: Tak wyglądał ostatni koncert Dody. Kiedy wróci na scenę?

Temat wypadku artystki przewijał się przez wszystkie media i postanowiono go również poruszyć we wczorajszym odcinku programu "Na Językach". Agnieszka Szulim i jej ekipa przygotowała materiał wyśmiewający wypadek Dody - wyemitowany mini-reportaż pokazywał osobę z produkcji, która z tekturową podobizną Rabczewskiej miała jeździć po Polsce i uczyć ludzi jej łapania, gdy zdecyduje się na skok ze sceny. Przy stole dyskusyjnym, gdzie zasiada m.in. Karolina Korwin Piotrowska czy Ewa Wojciechowska, również żartowano z całego zdarzenia i sugerowano, że to brak fanów na koncercie zdecydował o upadku wokalistki. Szulim zapowiadając materiał pozwoliła sobie również na wbicie kolejnej szpilki.

Teraz wyemitujemy kolejny materiał z cyklu "Spadające gwiazdy" z udziałem Dody. Tym razem to nie ja musiałam wypychać ją z samolotu - powiedziała przekornie.


W zamierzeniu producentów i zapewne samej Agnieszki cała sytuacja miała być żartem, ale reakcje internautów, a szczególnie fanów Dody są zgoła odmienne - wielbiciele talentu Rabczewskiej są oburzeni i zniesmaczeni materiałem.

Oglądaliście wczoraj "Na Językach"? Materiał o wypadku Dody był przesadą?

Zobacz: Katolicy PRZEPROSILI Dodę! Skąd ta zmiana?

 

 

Tak wyglądał ostatni koncert Dody po wypadku:

66
Reakcji

Komentarze (66)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gość
racje sorki
Oceniono 0 razy
Gość
Masz raczje nalezy wspołczuc w takich sytuacjach.
Oceniono 0 razy
Gość
nie lubie dody i mało kto ja lubi chyba ale z takich zeczy nie powinno sie zartowac z takich wypadkow.Ale dode tez powinno nauczyc to jak to jest jak kogos sie obraza bo robi to nagminnie .aczkolwiek zartowac z czyjegoswypadku nie powinno sie to zle bo ludzie powinni sie uczyc wspołczucia do drugiej osoby, bo wspołczucie jest wazna czescia zycia.
Oceniono 0 razy
Danny
Totalna porażka!!!!!!!!!!!
Oceniono 0 razy
Gość
no to toche takie mocno przesadzone naśmiewanie sie z wypadku, który jednak zakończył sie uszczerbkiem na zdrowiu!!
Oceniono 0 razy
Gość
Szulim co ty prezentujesz ?! Wyrzucili cię z tvp to zaraz wylecisz z tvn. Nic sobą nie prezentujesz. jesteś sztuczna i brzydka. Aż oczy bolą od patrzenia na cb. O sobie nakręć film jak to jest wyrwać się z uzależnienia palenia marihuany
Oceniono 0 razy
Gość
program Szulim jest kretyński, ale mmi dziennikarka z niej, która ludzi obgaduje, obrzuca,Dno
Oceniono 0 razy
Gość
troche dystansu ludziska!!
aga jestes super pozdrawiam
Oceniono 0 razy
Gośćmaria
szulin zazdrosci dodzie a ty w tym programie to spadaj co ty prezentujesz
Oceniono 0 razy
Gośćmaria
szulin ty wstretna babo do nergala spadaj co jusz ciebie nie chce
Oceniono 0 razy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady